Copa America 2021: Typy bukmacherskie na mecz Kolumbia – Peru – 10 lipca

Dzisiejszej nocy czasu polskiego zostanie rozegrana spotkanie o trzecie miejsce podczas Copa America. O brązowy medal tej imprezy powalczą ze sobą reprezentacji Kolumbii i Peru.

Kolumbia – Peru: Darmowe typy bukmacherskie z analizą

Kolumbia – Peru: Darmowe typy bukmacherskie z analizą

Kolumbia trzeba zaznaczyć, ze podczas Copa America ma ogromne problemy w ofensywie. Nie kreują dużej ilości bramek, a jeszcze słabiej to wygląda w kontekście strzelonych bramek.

Potwierdzają to czyste statystyki. A wynika to również tego, ze są nastawni na obronę. Dużą uwagę przykupywają do tego elementu i na pewno będą chcieli to potwierdzić również podczas dzisiejszego pojedynku.

Peru natomiast jest to ekipa, która potrafi zaskakiwać. Trzeba powiedzieć, że podczas tej imprezy grają całkiem dobrze. A mało kto się spodziewał tak dobrej ich dyspozycji.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Owszem można powiedzieć, że nieco większe szanse daje się Kolumbii. Jednak śmiem twierdzić, że żadna z tych ekip tutaj nie zaryzykuje, a to wszystko przełoży się przebieg tej rywalizacji, gdzie dużo bramek nie powinno paść.

Spotkanie Kolumbia – Peru można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Kolumbia – Peruunder 3.51.43STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button