Cressy – Mannarino: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 11 stycznia (poniedziałek)

Jedno z wtorkowych pojedynków w ramach turnieju ATP w Sydney będzie to rywalizacja pomiędzy Maximie Cressy z Adrianem Mannarino. Wyraźnym faworytem tego meczu jest ten pierwszy i nie powinien mieć tutaj zbyt większych problemów z wygraną.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Owszem różnica pomiędzy tymi zawodnikami w rankingu ATP nie jest zbyt duża, ponieważ wynosi tylko pięć miejsc. Jednak trzeba zaznaczyć, że Maximie dopiero rozpoczyna swoją przygodę w tenisie. A już pokazuje, że posiada swoje możliwości.

Jednak największym atutem Cressy jest fakt, że zdecydowanie lepiej radzi sobie na hardzie. Na tej nawierzchni od kilku sezonów Adrian prezentuje się zdecydowanie słabiej. Tego nie można powiedzieć o Cressym, który radzi sobie zdecydowanie lepiej.

Mannarino można powiedzieć, że swoje najlepsze lata gry ma za sobą. I niewątpliwie trudno będzie mu nawiązać walkę z Cressym” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Nowy kod promocyjny w Superbet

Cressy ma za sobą udany turniej w Melburne, gdzie to doszedł do półfinału, po drodze pokonywał takich zawodników, jak m.in. Dmitrov, Opelka, czy Munar. Na pewno po takich wynikach czuje się dosyć pewnie.

Zdecydowanie słabiej zaprezentował się Mannarino, którym w pierwszej rundzie przegrał i to zdecydowanie swoje spotkanie z Van De Zandchulp, gdzie to nie był wstanie nawiązać walki z swoim rywalem.

Spotkanie Cressy – Mannarino  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Cressy – Mannarino11.41STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button