Czego potrzebujesz do założenia konta w Betfan – poradnik 

Obliczyłeś, że z granych na sucho typów wyszedł Ci całkiem pokaźny yield? Dlatego właśnie chcesz zacząć obstawiać na poważnie? Twój wybór padł na bukmachera internetowego Betfan? Masz zamiar typować online, ponieważ to opcja szybsza i wygodniejsza? To fakt. Dowiedz się zatem teraz, jak w ogóle założyć konto online u tego operatora hazardowego. Na szczęście nie ma tutaj nic skomplikowanego.

Kto może się zarejestrować?

Niestety, nie każdy. Na tej płaszczyźnie są pewne warunki, których należy przestrzegać. Co zaś stanie się w innym wypadku? Trzeba liczyć się z tym, że np. Twoje konto zostanie permanentnie zablokowane. Przede wszystkim (zgodnie z polskim prawem) rejestracja w podmiocie hazardowym jest możliwa tylko w przypadku osób, które w tym momencie mają już minimum 18 lat. Jeśli jesteś młodszy, to nie masz innego wyjścia. Najzwyczajniej w świecie trzeba poczekać. Niestety, są osoby, które próbują na tej płaszczyźnie kombinować. Szybko jednak okazuje się, że „kłamstwo ma krótkie nogi”. Załóżmy, że 16-latek wpisał, że ma na swoim „koncie” minimum trzy lata więcej. Teoretycznie może mu się udać przejść przez kilka etapów rejestracji. Warto jednak pamiętać, że taki użytkownik nie przejdzie potem weryfikacji konta bukmacherskiego… W końcu trzeba podać skan dowodu osobistego itp. To nie koniec. Pamiętaj również o tym, by nie podawać żadnych nieprawdziwych danych. Np. w celu założenia drugiego konta i wyłudzenia bonusów powitalnych. Takie praktyki są stosowane, a potem skrupulatnie wyłapywane. Nie ma to zatem żadnego większego sensu.

Jak dokonać rejestracji?

Jeśli masz minimum 18 lat i nigdy wcześniej nie zakładałeś konta w firmie bukmacherskiej Betfan, to możesz rzeczywiście przejść do tego właśnie etapu. W tym celu należy wejść na stronę główną tego coraz częściej wybieranego podmiotu hazardowego z Polski. Zakłady bukmacherskie betfan będą mogły być obstawiane tylko i wyłącznie wtedy, kiedy dokonasz rejestracji. Nie zapominaj też o wpłaceniu pieniędzy. Musisz mieć bowiem środki na koncie gracza, aby typować. O czym jeszcze należy pamiętać? W trakcie zakładania konta dobrze byłoby wpisać kod promocyjny „SPORTBETFAN”. Dzięki temu zapewnisz sobie pełną pulę bonusów. Na sam początek możesz otrzymać cashback do 600 PLN. Potem jeszcze zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Innym bonusem jest podwojenie wpłaty do 1000 PLN. Jeśli chodzi o sam proces rejestracji, to nie ma tutaj nic skomplikowanego. Musisz tylko uważnie czytać pola, a następnie wpisywać tam właściwe informacje. Zakładanie konta jest szybkie i nieskomplikowane.

W jaki sposób można po raz pierwszy wpłacić pieniądze do Betfan?

Premierowy depozyt jest niezbędny, aby można było obstawiać zakłady bukmacherskie oferowane na co dzień przez tego bukmachera. W tym celu możesz np. skorzystać ze swojego konta bankowego. Należy tutaj zaznaczyć, że ta firma bukmacherska współpracuje na co dzień z ponad 20. takimi placówkami. Nie ma przeszkód, by wybrać karty kredytowe, czy kody Paysafecard itp.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button