Darmowa gotówka na grę u bukmachera bez wpłaty

Bonus dla nowych graczy posiada bukmacher STS. Wystarczy, że dokonasz rejestracji konta, a na Twoje konto trafi bonus w wysokości 29 PLN i to bez żadnej wpłaty.

Odbierz darmowe 29 PLN za rejestrację bez wpłaty i depozytu

Z bonusu może skorzystać typer, który nie posiada jeszcze konta u bukmachera STS.

Chcąc otrzymać bonus w wysokości 29 PLN należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE. Wówczas na konto gracza trafi bonus i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Nie da się ukryć, że warto jest skorzystać z promocji, ponieważ bukmacher bukmacher oferuje dość bogatą ofertę spotkań zarówno przedmeczową jak i na żywo. A w dodatku rozgrywane są spotkania eliminacyjne do EURO 2020

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Poza tym bukmacher STS często oferuje promocje dla swoich graczy, a także oferuje STS TV, gdzie to można bez żadnych opłat oglądać wydarzenia sportowe.

Bonus bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotem otrzymaną wartością po kursie nie mniejszym niż 1.91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button