Darmowa typy na mecz, analiza, stream na mecz Dijon – Lyon – 3 lutego

Przed nami mecze w dwudziestej trzeciej kolejce francuskiej Ligue 1. Jedno z środowych pojedynków będzie to mecz pomiędzy DIjon z Lyonem. Nie da się ukryć, że faworytami tej rywalizacji są przyjezdni.

Pewne typy na mecz Dijon – Lyon

Pewne typy na mecz Dijon – Lyon

Po pierwsze Lyon zdecydowanie lepiej sobie radzi, fakt, że dzieli te ekipy, aż trzydzieści trzy punkty w ligowej tabeli jest tego najlepszym dowodem. Piłkarze Lyuonu dobrze wiedzą, że chcą walczyć o czołowe miejsce na koniec sezonu to takie pojedynku muszą wygrywać. Tym bardziej, że za „plecami” mają takich przeciwników, jak PSG, czy Monaco.

Piłkarze Lyonu po dwóch meczach bez zwycięstwa znowu „weszli na zwycięską drogę”. Bowiem podczas minionych pojedynków nie dali najmniejszych szans takim zespołom, jak St. Etienne i Bordo. Gospodarze tego spotkania cały czas mają ogromne problemy z punktowaniem. Podczas ostatniego meczu nie wygrali żadnego pojedynku.

Ekipa Lyonu nie da się ukryć, że jest wyraźnym faworytem rywalizacji z Dijon. I jeśli zaprezentują się na swoim poziomie to spokojnie powinni wywalczyć tutaj trzy punkty” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Trudno spodziewać się tutaj innego scenariusza w tym meczu niż dominacji Lyonu. Ekipa Lyonu przewyższa swoich przeciwników pod każdym względem. Patrząc chociażby na ich organizację gry, jakość gry czy też możliwości to nie można tego porównać. Do tego mają bardzo dobrych zawodników w swojej kadrze to wszytko powinni potwierdzić w tym starciu.

Ekipa Dijon zdaje sobie sprawę, jak trudne czeka ich zadanie. Sami dobrze wiedzą, że nawet o wywalczenie jednego punktu w tej rywalizacji będzie im ciężko. Grając ostatnio chociażby z Lorient, czy też Strasbourg nie byli wstanie wygrywać meczu. Jednak na pewno trudno zdobyć komplet punktowe, jak spisuje się niezwykle słabo w ofensywie. Strzelenie bramek przychodzi dla nich z wielkim trudem.

Reasumując, faworytami tej potyczki niewątpliwie są goście. Lyon wszystkie atuty trzeba powiedzieć, że ma po swojej stronie i jeśli nie zlekceważą swoich rywali to spokojnie stać ich na zwycięstwo.

Mecz Dijon – Lyon można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Dijon – Lyon21.36Fortuna
Dijon – Lyonover 2.51.56Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button