Darmowe 20 PLN za obstawienie meczy u bukmachera STS

Bukmacher STS online w swojej ofercie promocyjnej posiada akcję „Codziennie 20 PLN”. Typerzy za obstawienie meczy mogą otrzymać dodatkowe środki i to każdego dnia.

Codziennie 20 PLN w prezencie od STS!

Codziennie 20 PLN w prezencie od STS!

Warunki akcji „Codziennie 20 PLN” są bardzo proste. Bowiem wystarczy obstawiać zdarzenia sportowe u legalnego bukmachera STS, a w zamian można otrzymać darmowe środki i to każdego dnia.

Wspomniana akcja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest w dniach od poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59. Użytkownik, który chce z niej skorzystać koniecznie musi się zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus 20 PLN dla graczy za obstawienie meczy

Dopuszczone przez bukmacher STS w ramach akcji „Codziennie 20 PLN” są wyłącznie kupony AKO, na których musi znajdować się minimum dwa zdarzenia, które mogą pochodzić z dowolnej dyscypliny, jaką wspomniany operator posiada w swojej ofercie.

Jednak nie można zapominać, że typy muszą być z oferty przedmeczowej, a łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.85.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Użytkownik, który w czasie jednego dnia zagra zakłady bukmacherskie za łączną kwotę nie mniejszą niż 100 PLN w prezencie otrzyma 20 PLN. I co istotne nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus bez wpłaty własnej 2020

Legalny bukmacher STS online oferuje graczom limitowany pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • darmowe 29 PLN za rejestrację konta bez żadnej wpłaty
  • bonus równowartości 100% pierwszego depozytu do 1200 PLN

Łącznie na start można otrzymać łączną premię o wartości 1229 PLN. Chcąc skorzystać z tych bonusów koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button