Darmowe bonus za rejestrację u bukmachera TOTALBet bez wpłaty

Promocję dla nowych graczy posiada bukmacher TOTALBet, który to za rejestrację konta przyznaje bonus w wysokosci 10 PLN.

Darmowa gotówka za nowe konto bez depozytu

Darmowa gotówka za nowe konto bez depozytu

Z tej promocji może skorzystać każdy gracz, który jeszcze nie posiada zweryfikowanego konta u bukmachera TOTALBet.

Bonus w wysokosci 10 PLN trafi do gracza, który dokona rejestracji konta, a także przejdzie proces weryfikacji danych.

Co istotne środki trafią na konto gracza bez dokonania depozytu.

Środki bonusowe trafią maksymalnie do 48 godzin od momentu założenia konta. W każdy momencie można sprawdzić czy środki burnusowe trafiły na konto gracza, poprzez kliknięcie zakładkę Moje konto, a następnie freebet.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Dzięki otrzymanemu bonusowi można w pełni korzystać z oferty bukmacher i zagrać kupony. Bukmacher wymaga jednak, żeby kurs łączny kupony był nie mniejszy niż 2.00. Wówczas na dole kuponu się opcja „10 PLN TOTALBet freebet”, należy ją zaznaczyć, a wówczas kupon zostanie zawarty za środki bonusowe.

Bonus za pierwszy depozyt

Poza tym bukmacher przyznaje bonus za pierwszy depozyt. Wystarczy dokonać wpłąty, aby jej równowartość otrzymać w formie środków bonusowych. Maksymalne można otrzymać 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button