Darmowe bonusy od Fortuny za obstawienie meczy.

„Poniedziałkowy Farciarz” jest to jedna z najnowszy promocji legalnego bukmachera eFortuna, w której to każdy z użytkowników może liczyć na mniejsze przegrane za obstawienie meczów. Łącznie na konto typerów może trafić nawet 90 PLN.

Extra 30 PLN co tydzień od Fortuny za obstawienie meczy

Extra 30 PLN co tydzień od Fortuny za obstawienie meczy

Na dobry początek Nowego Roku 2022 bukmacher eFortuna postanowił zmniejszyć przegrane swoim graczom i to co istotne typujące dowolne rozgrywki. I nie da się ukryć, że oferta bukmachera eForutna jest na pewno bogata, ponieważ mecze rozgrywane są praktycznie w każdej dyscyplinie.

Dodatkowo może skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej „Poniedziałkowy Farciarz” dostępnej u bukmachera www.eFortuna.pl. Zaznaczyć jest warto, iż ta oferta aktywna jest wyłącznie w następujące dni 10, 17, 24 i 31 stycznia w godzinach 16:00 – 18:00.

Zwrot 100% stawki za przegrane zakłady:

Chcąc liczyć na gwarantowaną gotówkę od Fortuny w promocji „Poniedziałkowy Farciarz” na sam start należy dokonać depozytu nie mniejszego niż 30 PLN.

Następnie typer może już obstawiać mecze. W ramach wspomnianej akcji dostępne są wyłącznie kupony AKO, na których muszą znajdować się co najmniej cztery zdarzenia. Wszystkie typy koniecznie muszą pochodzić z oferty „Na żywo”.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

W przypadku wygranej cała kasa trafi na konto użytkownika. Natomiast jeśli, jeden zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki do 30 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Fortunie?

Bukmacher eFortuna online w swoim najnowszy pakiecie powitalnym rozdaje darmową gotówkę wszystkim graczom i to już na sam start. Wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, aby móc liczyć na extra 2720 PLN.

To sprawi, że gracz za sama rejestrację konta otrzyma 20 PLN i to bez dokonywania wpłaty. Dodatkowo pierwszy kupon jest objęty ubezpieczeniem, aż do 600 PLN. Na kolejną darmową gotówkę będzie mógł liczyć ten użytkownik, który zdecydować się dokonać drugiego depozytu. Wówczas otrzyma premię 100% dokonanej wpłaty do 2100 PLN!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button