Darmowe pewniaki na dzisiaj z US Open za darmo – 5 września (niedziela)

Czas na spotkania IV rundy turnieju US Open. Jedno z niedzielnych konfrontacji będzie to mecz, w którym to po przeciwnych stronach siatki pojawią się Bolac Van De Zandschulp i Diego Schwartzman. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Skuteczne typy za darmo z US Open

Skuteczne typy za darmo z US Open

Ameryki tutaj nie odykrję twierdząc, że faworytem tego spotkania niewątpliwie jest Diego, który trzeba zaznczyć,że nie powinnien mieć zbyt większych problemów z wygraną.

Botic i ta osiągał niewątpliwie spory sukces awansując do tego etapu turnieju. Bowiem ten tenisista obecnie sklasyfikowany jest na sto siedemnastej pozycji. Dla porównania Diego czternasta rakieta męskiego tenisa.

Schwartzman jest niewątpliwie dużo bardziej ogranym zawodnikiem. Prezentuje dużo większe możliwości, potencjał oraz doświadczenie. Śmiało trzeba też powiedzieć, że od kilku sezonów walczy z najlepszymi zawodnikami.

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Van De Zandschulp może odczuwać już lekkie zmęczenie podczas US Open, ponieważ dla niego jest do siódme spotkanie w tej imprezie. Wynika to z tego, że musiał przechodzić przez eliminacje. Poza tym miał nieco ułatwione zadanie w turnieju głównym, ponieważ nie miał trudnych rywali.

Spotkania Van De Zandschulp – Schwartzman można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Van De Zandschulp – Schwartzman21.32STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button