Darmowe typ dnia z piłki nożnej: Wexford – Drogeda – 31 maja (piątek)

Jedno z piątkowych spotkań w 1 lidze ligi irlandzkiej zostaniem rozegrane na Ferrycarring Park, gdzie to o ligowe punkty zagrają Wexford z Drogedą. Nie da się ukryć, że faworytem tego pojedynku są przyjezdni, którzy prezentują się zdecydowani lepsi od rywali.

Pewne, darmowe typy, dobre typy na piątek

Pewne, darmowe typy, dobre typy na piątek

Obie ekipy znajdują się po dwóch stronach ligowej tabeli. Gospodarze mając zaledwie osiem punktów zajmują ostatni miejsce w tabeli. Z taką grą jaką prezentują obecnie są wymieniani jako głowni kandydaci do spadku, a mimo, że to dopiero początek sezonu. Gr tego zespołu żadnym elemencie nie jest porywająca. Popełniając proste błędy przede wszystkim w defensywie, gdzie rywale bez najmniejszych problemów przedostają się pod ich bramkę i strzelają bramki. W czterech ostatnich pojedynkach za każdym razem stracili pod wie bramki!

Widać, że blok defensywny nie stanowi solidnego kolektywu. Rywale bardzo szybko przeszastają się pod ich bramkę. Poza tym nie ma balansu pomiędzy defensywą, a ofensywą. Mają spore dziury” między formacjami. Chociaż trzeba przyznać, że nieco ich gra się poprawiła w ostaniach tygodniach jeżeli idzie o ofensywę. W czterech z pięciu pojedynków strzelali bramki. A tego zabrakło przez większość sezonu. Dużo będzie zależało do Dobhertego, który ma sześc trafiań na swoim koncie.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

„Drogenda jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Jednak patrząc na możliwości zespołów to bramek w tym pojedynku również nie powinno zabraknąć” pisze ekspert portalu etypy.pl

Zdecydowanie lepiej radzą sobie goście, którzy z dorobkiem dwudziestu sześciu punktów zajmują trzecie miejsce ze stratą zaledwie dwóch oczek do lidera. Nie da się ukryć, że celem tego zespołu jest wywalczenie awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Irlandii. Możliwości na na pewno mają ku temu. Znajdują się bardzo dobrej dyspozycji, gdzie to w ostatnich pojedynkach regularnie strzelając bramki. 3-0 z Galway, 5-0 z Cabinteelu czy 4-1 z Cong Ramblers. Są to zespoły sklasyfikowane znacznie wyżej od ich dzisiejszy rywali.

Pod względem kadrowym również lepiej wyglądają goście, którzy w swoich szeregach mają takich zawodników jak Doyl,Lyons,, Meaney czy Brennan.

Reasumując, ciężko jest uwierzyć, żeby ten mecz nie zakończył się wygraną gości, którzy pod względem względem są zdecydowanie mocniejszy zespołem od swoich rywali.

Spotkanie Wexford – Drogeda można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Wexford – Drogeda21.51STS
Wexford – Drogedaover 2.51.55STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button