Darmowe typy bukmacherskie z tenisa na dzisiaj – 24 sierpnia

Jedno ze spotkań drugiej rundy turnieju ATP będzie to rywalizacja pomiędzy Francesem Tiafoe z Andym Murrayem. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj.

Pewne typy za darmo z tenisa na dzisiaj

Pewne typy za darmo z tenisa na dzisiaj

Niewątpliwie faworytem tego spotkania jest Tiaofe i nie powinien mieć on zbyt większych problemów z wygraniem tego spotkania. Andy to niewątpliwie zawodnik o dużo większym doświadczeniu. Jednak z drugiej strony ma swoje najlepsze lata gry już za sobą.

Również fakt, ze te spotkanie rozgrywane jest na hardzie w lepszej sytuacji stawia Tiafoe, który to dużo lepiej czuje się na tej nawierzchni. Owszem odpadł w drugiej rundzie turnieju w Cincinnati.

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Murray w dalszym ciągu występuje podczas turniejów, ale sam dobrze wie, że jest daleko od swojej optymalnej dyspozycji, gdzie wygranie meczu przychodzi dla niego z wielkim trudne. Od kilku klat Murraowiu gra się bardzo przeciętnie na hardzie i najlepszym tego dowodem są wyniki osiągane przez niego.

Spotkania Tiafoe – Murray można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Tiafoe – Murray11.82STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button