Darmowe typy dnia – 18 września (środa)

Jedno niewątpliwe z ciekawych pojedynków jakie zostaną rozegrany to konfrontacja pomiędzy Atletico Madryt vs Juventusem. Obie drużyny po letnich zmianach widać, że nie prezentują się na swoim poziomie.

Darmowe pewniaki z Ligi Mistrzów na dzisiaj

Darmowe pewniaki z Ligi Mistrzów na dzisiaj

Finalista natomiast minionej edycji Champions League – Tottenham zmierzy się w środowy wieczór z Olympiakosem.

Atletico Madryt – Juventus

Można powiedzieć, że obie drużyny od początku tego sezonu prezentują się dosyć przeciętnie. Zmiany w letnim okienku transferowym w obu tych zespołach miały odmienni ć ich jakość w grze. Jednak nic takiego się nie stało. Atletico jak miało problemy ze strzeleniem bramek tak ma. Juventus podobnie.

Owszem obie ekipy posiadają w składzie dobrych piłkarzy w ofensywie. Jak chociażby Felix u gospodarzy, czy Ronaldo u przyjezdnych. Jednak spodziewam się, ze zarówno Altietco jak i Juventus w tym meczu przede wszystkim nastawią na defensywę. Tym bardziej, że obie ekipy do tego meczu nie przystąpią w dobrych humorach po wpadce w ostatnim pojedynku ligowych.

Darmowy kod promocyjny

Olympiakos – Tottenham

Można powiedzieć, że Koguty nie prezentują swojej najwyższej dyspozycji na początku sezonu. Jednak nie da się ukryć, że możliwości ten zespół posiada spore. Przecież w poprzednim sezonie grał w finale tych rozgrywek.

Owszem może wyniki nie porywają, ale też trzeba podkreślić, że różnica klas pomiędzy angielską Ptremier League, a ligą grecką jest spora. Owszem Grecy nie jest to drużyna do bicia, ale pod względem potencjału, możliwości czy klasy piłkarzy niewątpliwie lepiej wygląda zespół z Anglii, który chociażby posiada w swoje kadrze Kane, który jest wstanie poprowadzić swoją ekipą do zwycięstwa.

Poza tym te ekipy rywalizują w grupie z Bayernem. To wszystko sprawia, że jedno z dwóch miejsc dających grę w kolejnej fazie Ligi Mistrzów powinni wywalczyć Bawarczycy. To wszystko sprawia, że Koguty nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów już w pierwszym pojedynku.

MeczTypKursBukmacher
Atletico Madryt – Juventusunder 2.51.52Betfan
Olympiakos – Tottenham BTS1.50Betfan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button