Darmowe typy z tenisa – 17 czerwca (poniedziałek)

Wimbledon coraz bliżej, więc zawodnicy szykują formę na zbliżający się turniej. Jednak można. Przed nami ostatnie turnieje przed Wielki-szlemem. W poniedziałek 17 czerwca zostaną rozegrane spotkania pomiędzy m.in. Cilicem, a Garinem.


Skuteczne typy na poniedziałek za darmo

Skuteczne typy na poniedziałek za darmo

Cilic – Garin

Trudne jest uwierzyć, żeby Cilić nie był wstanie awansować do kolejnej rundy turnieju w Quenns’CLub. Owszem ma dosyć niewygodnego rywala, ponieważ przyjdzie mu zmierzyć się z Garinem, ale możliwościach zdecydowanie większe ma Marin. Doświadczenie, ogranie, potencjał sto są niewiele jeden z atutów tego zawodnika. Poza tym nie można zapominać, ze CIlic na trawie prezentuje się bardzo solidnie. Poza tym na kortach Quenns, Cilic co sezon bardzo dobrze się prezentuje. Przed rokiem wygrał tą imprezę, zaś we wcześniejszych latach dochodził do finału, czy też półfinału!

Harin przed tygodniem doszedł do ćwierćfinału turnieju w Hertogenbosch, gdzie to wygrał swoje pojedynki z Caruso oraz Haase. Jednak w obu tych konfrontacjach był faworytem, a nieco męczył się z swoim przeciwnikiem. Na pewno chcąc myśleć o wygraniu dzisiejszego pojedynku będzie musiał zagrać w każdym elemencie niezywkle solidnie, co można powiedzieć, że jest mało realne.

bonus za rejestrację bez wpłaty

„Cilic już na wejściu ma dosyć wymagającego rywala, ale po dosyć ciężkim pojedynku dla siebie będzie mógł ostatecznie cieszyć się z wygranej. Monfils ma dobrą okazję natomiast do rewanżu za imprezę w Stuttgarcie powinien ograć Herberta” – pisze ekspert portalu typersi.net

Herbert – Monfils

Herbert od dłuższego czasu nie prezentuje się zbyt dobrze. Ma spore problemy z regularnym wygrywaniem swoich spotkań. Największy sukces jego od początku maja to druga runda! Chcąc myśleć o dobrym wyniku podczas tego turnieju warto jest podkreślić, że w każdym elemencie będzie musiał zagrać bardzo dobrze. A patrząc na jego grę od dłuższego czasu ciężko jest w to uwierzyć. Tym bardziej, że na trawie podczas ostatnich lat nic wybitnego nie pokazywał.

Patrząc na wyniki Monfilsa w ostatnich tygodniach to jak w jednym turnieju zagra przeciętnie, tow drugim prezentuje się znacznie lepiej. I idąc tym tropem to w Halle powinien zaprezentować się dobrze, ponieważ przed tygodniem na kortach w Stuttgarcie odpadł w drugiej rundzie, gdzie zanotował bolesną porażkę z Kudlą. A ma na pewno możliwości posiada i to bardzo duże. Mogliśmy o tym chociażby przekonać się w French Opem, gdzie doszedł do czwartej rundy,, wcześniej ma kortach w Madrycie był blisko pokonania Federera.

Spotkania turniejów ATP można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Cilic – Garin11.33STS
Herbert – Monfils21.55STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button