Darmowy bonus 10 złotych dla każdego gracza u bukmachera Totolotek

Legalny bukmacher w Polsce Totolotek ogłosił, że jego ambasadorem będzie gwiazda Światowej piłki nożnej – Lukas Podolski. W związku z tym wydarzeniem gracze mogą liczyć na darmowy bonus o wartości 10 złotych!

Bonus za rejestrację bez depozytu od Totolotka

Bonus za rejestrację bez depozytu od Totolotka

Chcąc otrzymać premie za rejestrację gracz musi dokonać rejestracji konta online na oficjalnej stronie bukmachera www.Totolotek.pl.

Warto jest zaznaczyć, że zakładanie konta nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, ponieważ formularz rejestracyjny jest bardzo prosty, ponieważ trzeba tam wpisać swoje podstawowe dane osobowe.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Totolotek?

Bonus bez depozytu trafi na konto gracza pod warunkiem, ze użytkownik wpisze kod promocyjny.

Należy to zrobić poprzez zalogowanie się na swoje konto, kliknięcie w zakładkę „WPŁATA”, a następnie trzeba wybrać opcję „KOD BONUSOWY” i wpisać hasło promocyjne „PODOLSKI”.

Po spełnieniu powyższych warunków na konto gracza trafi freebet o wartości 10 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

betclic darmowy kod promocyjny

Bonus dla aktywnych graczy bukmachera Totolotek 2020

Również z tej promocji mogą skorzystać gracze, którzy posiadają konto u bukmachera Totolotek online.

Muszą spełnić te same warunki oprócz rejestracji konta, tj. klikniecie w zakładkę „WPŁATA” wybranie opcji „KOD BONUSOWY” i wpisania hasła bonusowego „PODOLSKI”.

Premia powitalna na start do 2098 PLN u Totolotka

Na darmowe środki mogą liczyć gracze za dokonanie wpłaty. Użytkownik, który dokonał depozytu otrzyma środki o takiej samej wartości. Maksymalnie typer może otrzymać 1000 złotych.

W dodatku to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszego depozytu z aplikacji mobilnej gracz może otrzymać premię do 49 złotych!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button