Darmowy bonus 50 PLN codziennie od legalnego bukmachera TOTALBet

Bukmacher TOTALBet codziennie do 31 sierpnia dokonuje losowana pięciu zwycięzców, dla których gwarantuje bonusy w wysokości nie mniejszej niż 50 PLN.

Legalny bukmacher nagradza bonusami aktywnych graczy darmowymi bonusami

Legalny bukmacher nagradza bonusami aktywnych graczy

Każdy gracz, który posiada zweryfikować konto u bukmachera TOTALBet może wziąć udział w tej promocji.

Losowanie przez bukmachera Totalbet odbywa się codziennie o godz. 16:00 do dnia 31 sierpnia 2019 roku.

Chcąc wziąć w losowanie nie trzeba się nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy tej promocji jest to mieć w zagrany oraz aktywny kupon za minimum 1 PLN w dniu losowania.

Bukmacher podczas każdego losowania nagradza łącznie pięciu typerów. Każda osoba, która znajdzie się na liście zwycięzców otrzyma bonus na zakłady bukmacherskie nie mniejszy niż 50 PLN.

Darmowy bonus od bukmacher. Kod promocji : BETONLINE

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie bukmachera TOTALBet codziennie o godz. 19:00.

Osoby, które znalazły się na liście zwycięzców chcąc odebrać bonus muszą zalogować się na stronie operatora w tym samym dniu, co zostali wylosowaniu w godzinach 19:00 – 20:00, a także potwierdzić chęć odebrania bonusu poprzez kliknięcie w opcję: „Zapoznałem się z Regulaminem Loterii TOTALbet Lucky Look i odbieram nagrodę”

Użytkownik, który znalazł się na liście wygranych, a nie odebrał nagrody to autokrytycznie ona przepada i jest kierowana do puli na następny dzień.

Darmowy freebet za rejestrację bez depozytu

Bukmacher Totalbet przyzna bonus w wysokości 10 PLN na grę dla nowych graczy. Wystarczy założyć konto, a także przejść poprawnie proces weryfikacyjny, a w zamian bukmacher przyzna freebet na grę i to bez dokonania żadnej wpłaty!


Bukmacher Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button