Darmowy bonus dla graczy za obstawienie meczy od STS

Legalny bukmacher STS nagradza graczy za zagrane kupony. Wystarczy jedynie na przestrzeni jednego tygodnia zagrać zakłady za minimum 200 złotych, aby otrzymać premię o wartości 30 złotych.

Bonus bukmacherski za darmo

Bonus bukmacherski za darmo

Oferta dotyczy każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Extra 30 PLN” trwa do odwołania. Jednak trzeba mieć na uwadze, że składa się ona z okresów rozliczeniowych, tzw. etapów, które trwają od każdego poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Gracz, który chce wziąć udział w tej ofercie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji poprzez kliknięcie opcji „Weź udział”.

Gracz sam wybiera jakie zagra kupony, ponieważ bukmacher STS dopuszcza zarówno zakłady pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść co najmniej 1.85. Warto jest wiedzieć, że dopuszczone są wszystkie zdarzenia, jakie legalny bukmacher STS posiada w swojej ofercie.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Stawka minimalna każdego zakładu to 2 złote, ale automatycznie wykluczone są wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Premia o wartości 30 złotych trafi na konto gracza pod warunkiem, że zagrał on zakłady za minimum 200 złotych w czasie trwania jednego okresu rozliczeniowego, a spełniają one powyższe warunki.

Warto jest wiedzieć, ze na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego gracz może otrzymać jeden bonus.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS:

Legalny bukmacher STS oferuje swoim graczom pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości wpłaty do 1200 PLN

Chcąc skorzystać z tych bonusów należy wpisać w STS kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button