Darmowy bonus dla każdego gracza w Betclic Polska. Większe wygrane o 50%.

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska oferują graczom większą gotówkę za wygrany zakład. Bowiem wygrana może być zwiększona nawet o 50%. Wysokość bonusu uzależniona jest wyłącznie od tego ile typów znajdzie się na kuponie.

Bonus za obstawienie meczy.

Bonus za obstawienie meczy.

Trzeba przyznać, że oferty bukmacherów zwiększają się z nią na dzień. Wynika to chociażby z tego, że za kilka dni rusza już Bundesliga. Natomiast coraz bliżej już do powrotu na boiska piłkarzy na polskich boiskach.

Z tej okazji bukmacher Betclic oferuje promocję graczom, w której to typerzy mogą liczyć na extra środki. Bowiem w ramach oferty „Multi+” gracze oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na premię, nawet o 50% większe wygrane.

Warto jest zaznaczyć, że wspomniana promocja trwa do odwołania. A swojego udziału w niej nie trzeba nikomu zgłaszać, ani tym bardziej się zapisywać.

„Multi+” w Betclic

W ramach oferty promocyjnej „Multi+” bukmacher Betclic dopuszcza wyłącznie zakłady AKO, tzw. wielokrotne, na których musi znajdować się do najmniej pięć zdarzeń.

Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest wyłącznie od tego ile na zakładzie znajdzie się zakładów. Maksymalna premia, jaka może zostać przypisana graczowi to, aż 50%:


Darmowy bonus dla graczy w Betclic

Warto jest mieć na uwadze, że gracz ma prawo mieszać zakłady. Mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale oraz „na żywo” i to , każdej kategorii. Gracz musi mieć wyłącznie na uwadze, że minimalny kurs zdarzenia to 1.20.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Nie można zapominać, że gracze w ramach tej oferty mogą zagrać dowolną ilość kuponów. Gracz również ma prawo wybrać za jaką stawkę zostanie zawarty zakład, ale trzeba mieć na względzie to, że promocją nie jest objęty żaden zakład zawarty za środki bonusowe.

Bukmacher Betclic automatycznie zwiększy wygrana o wartość bonusu pod warunkiem, że zakład okazał się wygrany i spełnia powyższe warunki promocji.

Bonus do 550 PLN na start w Betclic

W skład pakietu powitalnego bukmacher Betclic PL oferuje każdemu graczowi już na sam początek pierwszy zakład bez żadnego ryzyka, aż do 550 PLN.

Kupon wówczas, jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot całej stawki.

Opisany wyżej bonus będzie aktywny jedynie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button