Darmowy bonus dla nowych graczy u bukmachera BetClic do 1000 PLN

Bukmacher BetClic zaczyna swoją legalną działalność w Polsce z tej okazji. Z tej okazji oferuje dla swoich graczy darmowy bonus do 1000 PLN za dokonanie pierwszego depozytu.

legalny bukmacher betclic
Pakiet na start od bukmachera BetClic

Pakiet na start od bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest od tych graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera BetClic.

Promocja trwa do odwołania, a swojego udziału w niej nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Chcąc otrzymać darmowy bonus należy dokonać rejestracji konta. Trzeba tego dokonać na stronie bukmachera BetClic. Ten proces w żadnym wypadku nie jest skomplikowany i nie zajmie dla gracza zbyt dużo czasu.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Następnie trzeba dokonać pierwszej wpłaty. W zamian operator przyzna darmowy bonus równowartości depozytu. Co istotne tego bonusu nie trzeba odblokowywać. Od razu można korzystać z niego i zawierać zakłady bukmacherskie.

Bonus trafi na konto Betclic automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty.

Jednak należy pamiętać, że ta promocja dotyczy pierwszej wpłaty.

Oferta dla nowych graczy w Betclic

Bukmacher BetClic dopiero się „rozkręcą” na polskim rynku. I można w niedługim czasie spodziewać się bonusów i ciekawych promocji dla graczy tego operatora, więc dobrze już posiadać te konto.

Poza tym gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u tego operatora mogą korzystać w pełni legalnie z TV BetClic, gdzie to na żywo można oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button