Darmowy bonus na start u bukmachera BetClic do 1000 PLN

BetClic zaczyna swoją działalność legalnego w Polsce. Z tej okazji ten operator oferuje dla swoich graczy darmowy bonus już na start w wysokości pierwszego depozytu. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Legalny bukmacher BetClic promocja na start

Legalny bukmacher BetClic promocja na start

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera BetClick.

Bukmacher BetClic zachęca do rejestracji u siebie nowych graczy, dla których ten operator przewidział darmowy bonus. Wystarczy dokonać rejestracji konta na stronie operatora BetClic, a następie dokonać pierwszego depozytu.

W zamian ten operator przyzna darmowy bonus w wysokości dokonał wpłaty, np. użytkownik wpłacił 600 PLN, otrzyma drugie tyle w formie bonusu. Otrzymane środki są do wykorzystania na zakłady bukmacherskie u tego operatora.

Maksymalnie bukmacher oferuje dla swoich typerów bonus w wysokości 1000 PLN. Taka kwota zostanie przyzna dla typera, który dokona wpłaty za minimum 10000 PLN!!

Warto jest pamiętać, że bonus trafi automatycznie na konto gracza, a nigdzie nie trzeba zgłaszać się po odbiór bonusu.

Darmowy bonus bez depozytu

Lecz promocja dotyczy jedynie tylko pierwszej dokonaj wpłaty po założeniu konta!

BetClic. Oferta na start.

Bukmacher sam posiada szeroką ofertę spotkań przedmeczową jak i na żywo. Jednak można się spodziewać, że z dnia na dzień będzie ona jeszcze powiększana, co zresztą deklaruje BetClic.

Dodatkowo można liczyć na dniach na kolejne promocje u tego operatora.

Jednak już teraz nowi gracze u tego bukmachera mogą korzystać z BetClick TV, gdzie to w pełni legalnie i za darmo oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button