Darmowy bonus za aktywność od bukmachera STS

Bukmacher STS nagradza swoich aktywnych graczy. Wystarczy na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego, tj. od poniedziałku do niedzieli zagrać co najmniej cztery kupony, aby otrzymać darmowy zakład.

STS: Darmowy freebet 2020

STS: Darmowy freebet 2020

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS. Typer nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału w tej akcji, ani się zapisywać.

Promocja trwa do odwołania, a składa się z okresów rozliczeniowych, którego trwają od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Na przestrzeni jednego etatu gracz musi zagrać minimum cztery dowolne kupony, które w dodatku zostaną rozliczone w jednym okresie rozliczeniowych. Bukmacher STS dopuszcza kupony SOLO oraz AKO.
Kurs łączny kuponu musi wynosić minimum 1.85.

betclic darmowy kod promocyjny

Gracz sam wybiera jakie zdarzenia znajdują się na kuponie. Typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Należy jednak wiedzieć, ze stawka kuponu musi wynieść dokładnie 11 PLN, ale z akcji są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zagrane za środki bonusowe.

Gracz, który spełni powyższe warunki promocji może liczyć na darmowy freebet o wartości 11 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego każdy typer może otrzymać maksymalnie jeden bonus.

STS: freebet na start bez wpłaty

Bukmacher STS przyznaje darmowy bonus bez depozytu swoim graczom w wysokości 29 PLN. Wystarczy dokonać rejestracji i wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, aby cieszyć się z darmowych środków.

Poza tym gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na darmowe środki równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button