Darmowy pewniak z tenisa: Monfils – Kudla – 13 czerwca (czwartek)

O awans do ćwierćfinału w Stuttgarcie w czwartek powalczą Monfils z Kudlą. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest ten pierwszy, który nie powinien mieć większych problemów z wygraniem tej potyczki.


Skuteczne pewne typy z tenisa za darmo

Skuteczne pewne typy z tenisa za darmo

Trzeba podkreślić, że różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest bardzo duża. Gael obecnie zajmuje szesnaste miejsce, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na osiemdziesiątej czwartej lokacie.

Doświadczenie, ogranie również są to atuty Francuza. Niemożna poza tym zapominać, że to właśnie Gael jest bardziej wszechstronnym zawodnikiem, który to ma swoje najlepsze osiągnięcia co sezon osiąga tak naprawdę na mączce oraz trawie. Co zresztą było widoczne w ostatnich tygodniach, gdzie to chociażby w French Open doszedł do trzeciej rundy.

darmowy bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera Totolotek

„Monfils rozgrywa bardzo dobry sezon. Spisuje się w tym roku bardzo dobrze i nie notuje wpadek. Z Kudlą powinien poradzić sobie bez większych problemów” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Gael stoczył niezywkle zacięty pojedynek w pierwszej rundzie z Johnsonem, gdzie to był blisko przegranej. Jednak wytrzymał nerwy i przede wszystkim swoim doświadczeniem wygrał trzecią partie, która zakończyła się po TB. Kudla natomiast miał łatwiejszego rywala w pierwszej rundzie, gdzie to przyszło mu mierzyć się z z Galovićem, gdzie wygrał bez większych problemów.

Jednak patrząc na ostatnie wyniki tego zawodnika to nie można nic dobrego powiedzieć. Notuje porażkę za porażkę. Jak udawało mu się wygrać jeden mecz to był spory sukces. Owszem przed tygodniem zanotował półfinał podczas challengera w Surbiton, ale warto też podkreślić z kim przyszło mu grać: Ward, Kubler czy Bachinger żadnego wrażenia nie robią.

Reasumując, faworyt tego pojedynku jest tylko jeden. Gael jeżeli zagra na swoim poziomie to nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraną w tym spotkaniu.

Spotkanie Monfils – Kudla można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Monfils – Kudla11.41STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button