Darmowy pewniak z Wimbledonu na dzisiaj: Querrey – Nadal – 10 lipca (środa)

Przed nami spotkania ćwierćfinałowe podczas turnieju Panów w Wimbledonie. Jedno z ciekawych konfrontacji według mnie to pojedynek pomiędzy Querreyem, a Nadalem. Bukmacherzy w roli zdecydowanego faworyta stawiają Hiszpana, ale można być pewnym, że Amerykanin nie postawi tutaj trudnych warunków.

Darmowy pewny typ z tenisa na dzisiaj za darmo

Darmowy pewny typ z tenisa na dzisiaj za darmo

Querrey od początku tego turnieju prezentuje się niezwykle solidnie i ciężko jest coś powiedzieć złego o jego grze. Już w pierwszym spotkaniu nie miał łatwego zadania, ponieważ przyszło mu grać z Thiemem, gdzie wygrał 3-1, w kolejnych pojedynkach już pewnie wygrywał. Ponieważ okazywał się lepszy do Rublowa, Milmanana oraz Sandgrena.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Nie od dzisiaj wiadomo, że Querreya opiera się przede wszystkim na solidnym serwisie i od niego będzie bardzo dużo zależało. Ten element jest na wysokim poziomie u Sama i mimo, że Nadal to zawodnik o ogromnym potencjale będzie miał z pewnością spore problemy, żeby regularnie punktować przy podaniu Querreya. Poza tym Amerykanin potrafi on ciężko zmienić styl i nawet najlepszych zawodnikom nie jest wówczas o dobrą grę.

„Nadal owszem jest faworytem tego pojedynku, ale sam zdaje sobie z tego sprawę, że niezywkle ciężko będzie o wygraną” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Nadal zgadza się pewnie wygrywał swoje pojedynki do tej pory. Jedynie z Kyrgiosem stracił jednego seta przez cały turniej. W wcześniejszej konfrontacjach pewnie odprawił z kwitkiem przeciwników. Chociaż oprócz Tsongi to nie miał trudnych rywali, bowiem okazywał się lepszy od Sousy czy tez Sugity.

Teraz czeka go zdecydowanie trudniejsza przeprawa. Można powiedzieć, że Hiszpan zagra teraz z najbardziej wymagającym rywalem z jakim przyszło mu grać w tym turnieju. Na pewno nie będzie to łatwy mecz dla tego zawodnika, bowiem Sama stać na sprawienie niespodzianki w tym boju.

Spotkania Wimbledonu można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Querrey – Nadalover 35.5 gema1.57STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button