Darmowy pewny typ z piłki nożnej na dzisiaj: Tromsdalen – Start- 30 czerwca (niedziela)

Jedno z dzisiejszych spotkań w lidze norweskiej zostanie rozegrane pomiędzy ekipami Tromsdalen, a Start. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są goście, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Pewniak na dzisiaj z piłki nożnej

Pewniak na dzisiaj z piłki nożnej

Gospodarze to obecnie jedna z najsłabszych ekip w lidze. W dwunastu pojedynkach nie wygrali notując zaledwie dwa remisy! Zdecydowanie lepiej radzą sobie piłkarze ekipy Start, którzy to zajmuj ą szóstą pozycję z dorobkiem dziewiętnastu punktów.

Obie drużyny widać, ze mają zupełnie inne cele na ten sezon. Gospodarze z pewnością będą chcieli się utrzymać, ale będzie to zadanie niewątpliwie ciężkie do zrealizowania. Ponieważ do tej pory ten zespół prezentuje się bardzo przeciętnie, a do tego w żadnym elemencie gra tej ekipy nie jest porywająca.

„Tromsdalen to zdecydowanie najsłabsza drużyna w lidze. Trudno jest uwierzyć, żeby ten zespół zaczął grać lepiej. Przyjezdni to niewątpliwie dużo lepiej ułożona drużyna pod każdym względem i powinna to również potwierdzić w tym boju” – pisze ekspert soccerpicks.pl

Rywale nie mają żadnych problemów ze strzeleniem im bramek, a fakt, ze stracili już czterdzieści trzy gole jest tego najlepszym dowodem. A podczas dzisiejszej potyczki nie raz będzie defensywa ego zespołu nastawiona na próbę. Ponieważ piłkarze zespołu Start na pewno chcą się przełamać i zdobyć komplet punktów. Możliwości ku temu mają i to spore. Doświadczenie czy potencjał są to atuty drużyny Start.

Darmowy bonus bez depozytu

Pod względem kadrowym również lepiej wyglądają piłkarze zespołu Start. Od początku w bardzo dobrej dyspozycji znajduje się Sigurdarsson, który ma na koncie sześć bramki i cztery asysty. Po cztery trafienia mają Brigkaer oraz Sigurarson.

Reasumując, ciężko jest uwierzyć w inny wynik niż zwycięstwo zespołu Start, która to ekipa zdecydowanie jest mocniejsza od swoich rywali i powinna to potwierdzić od pierwszej minuty tego spotkania.

Spotkanie Tromsdalen – Start można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Tromsdalen – Start21.44STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button