Eisbaren Berlin – Augsburg: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 4 stycznia(wtorek)

Przed nami kolejna seria spotkań w niemieckiej lidze hokeja na lodzie. Jedno z wtorkowych potyczek będzie to konfrontacja pomiędzy Eisbaren Berlin z Augsburgiem. Faworytem tego meczu są gospodarze i nie powinni mieć zbyt większych problemów z wygraną.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj z hokeja na lodzie

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj z hokeja na lodzie

Różnica klas trzeba na samym początku powiedzieć, że jest dosyć spora pomiędzy tymi ekipami. Co najlepiej pokazuje również ligowa tabela, gdzie gospodarze sklasyfikowani są na pierwszej pozycji, zaś ich rywale na jedenastej.

Warto jest tutaj zwrócić uwagę na fakt, że hokeiści ekipy Augsburga na wyjazdach spisują się wręcz fatalnie. Na chwilę obecną mają najgorszy bilans z wszystkich drużyn w lidze! I nic tak naprawdę nie zapowiada poprawy.

Trzeba powiedzieć, że różnica pomiędzy tymi zespołami jest dosyć spora i jeśli gospodarze zagrają na takim poziomie, jaki prezentują spokojnie powinni wywalczyć komplet punktów” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Patrząc na możliwości tych drużyn chociażby w rozgrywaniu akcji, ale i samym strzelaniu bramek. Regularnie stwarzają sobie dużą ilość okazji do umieszczenia krążek w bramce rywali. Kadrowo również zdecydowanie lepiej wyglądają na tle swoich przeciwników, ponieważ mają kim straszyć swoich rywali: White, Noebels, Pfoderl, czy też Byron, których spokojnie stać na zdobycie punktów.

Owszem w ostatnich meczach ekipa Augsburga zanotowała wygrane, ale też trzeba powiedzieć, że mieli trochę szczęścia, ponieważ na tle swoich przeciwników byli słabszą drużyną. A największym problemem jest atak, gdzie strzelenie bramek przychodzi z trudem. Bowiem oprócz Grahama nie mają zbytnio kim straszyć rywali.

Spotkanie   Eisbaren Berlin – Augsburg  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Eisbaren Berlin – Augsburg11.41STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button