Ekstraklasa: Korona Kielce – Pogon Szczecin – piątek (22 lutego)

Na piątek zaplanowano dwa spotkania w LOTTO Ekstraklasie. Jedno z nich będzie miało miejsce w Kielcach, gdzie to miejscowa Korona podejmie Pogoń Szczecin. A zapowiada się dosyć ciekawe spotkanie, ponieważ obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli. Lecz trzeba podkreślić, że bardziej przekonuje gra Pogoni, która nie powinna tego pojedynku przegrać.

Korona Kielce – Pogon Szczecin – piątek (22 lutego)

Korona Kielce – Pogon Szczecin – piątek (22 lutego)

Ekipa Korony z pewnością będzie chciała wykorzystać atut gry na własnym obiekcie, gzie to w tym sezonie zanotowała pięć wygranych, cztery razy przegrała oraz dwukrotnie remisowali. A ostatnim swoim meczu u siebie zremisowali z Lechią 0-0. Jednak trzeba podkreślić, że mieli i tak sporo szczęścia.

Kod na freebet

Ponieważ podopieczni Lettieriego nic wybitnego nie pokazali. Oddali przez całe spotkanie zaledwie jeden celny strzał. Natomiast goście nie wykorzystali chociażby rzutu karnego. Przede wszystkim w tamtym boju kontrowali się na grze w defensywie, aby nie stracić bramki. Można również spodziewać się, że i w tym boj zaprezentują się podobnie.

Pogoń radzi sobie bardzo dobrze. Stanowią solidny, mocny kolektyw. O czym zresztą mogliśmy się przekonać w tym roku. Mimo, że przegrali pierwszy pojedynek z Lechią i to na wyjeździe to zagrali znacznie lepiej od swoich przeciwników.

Przed tygodniem natomiast podoczni Runjaica nie dali żadnych szans Górnikowi Zabrze wygrywając 3-1. A trzeba podkreślić, że mogli wygrać znaczenie wyżej, bowiem sytuacji dogodne mieli do strzelania bramki.

„Nie da się ukryć, że Korona jak i Pogoń do czołowych ekip w Polsce nie należą. Jednak są niezwykle mocni jako kolektyw.” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Patrząc na kadrę obu zespołów to lepiej wygląda to wszystko po stronie Pogoni, którzy w swoim składzie mają doświadczonych zawodników. Szansę na grę od pierwszej minuty powinni dostać przecież tacy piłkarze jak Majewski, Żyro, Kozulj cz Buksa.

W zespole Korony najlepiej póki co w ofensywie radzą sobie Soriano i Pucko.

Zapowiada się dosyć ciekawe spotkanie. Chociaż można być pewnym, że obie drużyny nie będą chciały przegrać tego pojedynku. Pogoń bardziej przekonała w tym roku i to niewątpliwie jej jest tutaj bliżej do zwycięstwa.

Spotkanie Korona Kielce – Pogon Szczecin można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Korona – Pogońx21.57Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button