El. Ligi Konfernecji: Typy na mecz Śląsk Wrocław – Hapoel Beer Sheva: Typy i bonusy – 5 sierpnia

Jedno z czwartkowych pojedynków w ramach eliminacji do Konfernce League będzie to pojedynek pomiędzy Śląskiem Wrocław z Hapoelem Beer Sheva. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Jakie typy na mecz Śląsk Wrocław – Hapoel Beer Sheva?

Jakie typy na mecz Śląsk Wrocław – Hapoel Beer Sheva?

Warto jest dodać, że Hapoel stracił najlepszego swojego zaqowdnia, a forma tej ekipy to jest spora zagadka, ponieważ liga izrealska jeszcze nie rozpoczęła sezonu.

Śląsk co trzeba jasno powiedzieć ma spore problemy w defensywie. Zdarzają im się proste błędy, a to wszystko przekłada się na wyniki końcówce. Bowiem ta ekipa traci bardzo dużo goli.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Owszem na pewno to lepiej wygląda w ofensywie, gdzie nadrabiają to jakością i solidnością. Stwarzają sobie regularnie sporo sytuacji bramkowych, które są wstanie zamieniać na bramki. Do tego ekipa Magiery rozegra te spotkanie na własnym obiekcie, więc na pewno będą chcieli zanotować korzystny dla siebie wynik przed rewanżem.

Spotkania Śląsk Wrocław – Hapoel Beer Sheva można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Śląsk Wrocław – Hapoel Beer Shevaover 1.51.37STS
Śląsk Wrocław – Hapoel Beer ShevaBTTS1.95Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button