El. MŚ: Czechy – Walia: Typy i analiza – 8 października (piątek)

Jedno z piątkowych pojedynków w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej będzie miało miejsce na Sinobo Stadium w Pradze, gdzie to reprezentacja Czech zmierzy się z Walią. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Indian Wells: Typy bukmacherskie na dzisiaj

Indian Wells: Typy bukmacherskie na dzisiaj

Niewątpliwie jest to bardzo ważne spotkanie dla obu tych reprezentacji. Bowiem wszystko wskazuje, że Czesi z Walią stoczą walką o drugie miejsce i tym samym prawo gry w barażach o Mundial. Wynika to z tego, że pierwsze miejsce jest praktycznie zarezerwowane Belgom.

Przed tym spotkaniem obie drużyny mają po siedem punktów. Jednak to właśnie Wyspiarze mają jeden mecz rozegrany mniej. To wszystko sprawia, że obie na pewno będą chciały sięgnąć po wygrana. A trzeba zapowiedzieć, że Czesi są niezwykle mocni u siebie.

I atut gry przed własną publicznością będą chcieli wykorzystać. Bowiem grając nawet z czołowymi zespołami, jak Dania, Anglia, czy Belgia byli wstanie im sprawić ogromne problemy i nawet, jak z tym ostatnim zespołem zdobyć jeden punkt!

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Walijczycy niewątpliwe jest to solidna drużyna. Jednak trzeba też dodać, że obecnie nie prezentuje nic wybitnego. W dodatku podczas tego spotkania będą musieli poradzić sobie bez Bale. A brak tego piłkarza sprawia, że znacząco ten zespół traci na jakości.

Spotkania Czechy – Walia  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Czechy – Walia11.73STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button