Eliminacje do Ligi Konferencji: Typy bukmacherskie na mecz Raków Częstochowa – Gent za darmo – 18 sierpnia (Czwartek)

W czwartek 19 sierpnia czkają nas pierwsze mecze IV rundy eliminacji do Ligi Konferencji. Jedno z tych potyczek będzie to starcie pomiędzy Rakowem Częstochowa z Gent. Zobacz darmowe typy bukmacherskie.

Darmowe pewniaki na mecz Raków Częstochowa – Gent

Darmowe pewniaki na mecz Raków Częstochowa – Gent

Niewątpliwie Raków i tak już osiągnął spory sukces awansując do tego etapu rozgrywek. Bowiem chyba nikt im nie dawał żadnych szans. A byli wstanie wyeliminować chociażby Rubin Kazań.

Jednak strategia i taktyka objęta przez Papszuna trzeba powiedzieć, że zdaje egzamin. Raków był nastawiony na ultra-defensywę. Piłkarze zdecydowaną większością zawodników się bronili, a dopiero później szukali swoich szans z przodu.

Do tej pory przynosiło im to efekty i trudno spodziewać się tego, aby coś nagle mogłoby się zmienić. Tym bardziej, że z przodu nie mają zbyt dużo atutów, ponieważ brakuje cały czas w tym zespole rasowego napastnika.

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Gent niewątpliwie na papierze wygląda dużo mocniejsi od Rakowa. Przecież jest to ekipa ograna na arenie międzynarodowej. Możliwości również mają zdecydowane większe. Jednak trzeba też dodać, że ta ekipa miała problemy w poprzedniej rundzie, gdzie im przyszło rywalizować z Rigą, gdzie nieznacznie wygrali tamtą rywalizację.

Spotkania Raków Częstochowa – Gent można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Raków Częstochowa – Gentunder 2.51.72STS
Raków Częstochowa – GentBTTS – NIE1.90STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button