Eliminacje do Ligi Mistrzów: Typy bukmacherskie na mecz Szachtar – Genk – 10 sierpnia (wtorek)

Czas na pierwsze mecze rewanżowe w ramach III rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Jedno z wtorkowych pojedynków będzie to starcie pomiędzy Szachtarem Donieck z Genk. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Darmowe typy na mecz Szachtar – Genk

Darmowe typy na mecz Szachtar – Genk

Genk można powiedzieć, że lekko postraszyć ekipę z Doniecka podczas pierwszej połowu, ale po zmienię strony pokazali swoją klasę. Jednak po zmienię stron pokazali Ukraińcy swoją klasę strzelając dwie bramki.

Szachtar niewątpliwie posiada większy potencjał, ale także możliwości od swoich rywali. Pokazali to w poprzednim sezonie, gdzie doszli 1/8 finału Ligi Europy. Pod względem kadrowym również wyglądają dużo lepiej, którzy w swoich szeregach mają takich zawodników, jak Mudryk, Maycon, Dentingo, czy też Tete.

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Drużyna Genk niewątpliwie nie znajduje się w swojej najlepszej dyspozycji. Na przestrzeni ostatnich pięciu spotkań wygrali zaledwie raz. Słabe wyniki brały się z tego, że w defensywie spisywali się fatalnie, gdzie tracili dużą ilość bramek.

Spotkania Szachtar – Genk można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Szachtar – Genk11.57STS
Szachtar – Genkover 2.51.60STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button