Eliminacje do Ligi Mistrzów. Typy na mecz Legia Warszawa – Bodo Glimt – 14 lipca

Czas na rewanżowe spotkanie podczas eliminacji do Ligi Mistrzów. W środowy wieczór przy Łazienkowskiej w Warszawie Legia podejmie drużyno Bodo Glimt. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Legia Warszawa – Bodo Glimt: Typy bukmacherskie za darmo

Legia Warszawa – Bodo Glimt: Typy bukmacherskie za darmo

Warto jest na samym wstępie dodać, że UEFA zlikwidowała zasadę podwójnej bramki strzelonej na wyjeździe. Co niewątpliwie Norwegom ułatwiają zadanie. Jednak nie będzie to takie łatwe zadanie, ponieważ pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną Wojskowych 3-2.

Owszem przewagę psychiczną po pierwszym spotkaniu na pewno będą mieli Wojskowi. Jednak z drugiej strony na pewno ekipa Bodo łatwo tutaj się nie podda. Pierwsze spotkanie pokazało, że obie ekipy dobrze czują się w ofensywie. Nie mają problemów z kreowaniem okazji bramkowych.

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Wracając do pierwszego pojedynku można powiedzieć, ze Norwegowie mieli dobre okresy gry, ale zabrakło skuteczności. Widać, ze Legii brakowało koncentracji przez całe spotkanie. Największym problemem Legii przed tygodniem byłą defensywa, gdzie to zdarzały się im proste błędy.

Spotkania Legia Warszawa – Bodo Glimt można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Legia Warszawa – Bodo Glimtover 2.51.57BetFan
Legia Warszawa – Bodo GlimtBTTS1.51BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button