Eliminacje EURO 2020: Anglia – Czechy- 22 marca

Nie da się ukryć, ze Anglicy są zdecydowanym faworytem tego spotkania, ale i również zespołem, który powinien zająć pierwsze miejsce w swojej grupie eliminacyjnej.

Anglia – Czechy darmowy typ, analiza i stream

Anglia – Czechy darmowy typ, analiza i stream

Nastroje w ekipie są dobre, ponieważ podopieczni Garetha Southgate’a rzutem wręcz na taśmę awansowali do finału Ligi Narodów, gdzie w ostatnim spotkaniu pokonali Chorwację, mimo, że przegrywali. I tym samym potwierdzili dobrą dyspozycję z Mundialu w Rosji.

Można tez wyciągnąć dalej idący wniosek. Ponieważ podopieczni Garetha Southgate’a grają ze spotkania na spotkanie coraz lepiej. Widać, że potencjał posiadają dosyć spory potencjał. I na pewno będą chcieli to potwierdzać w tym spotkaniu. Nie da się ukryć również faktu, że Anglicy w każdym eliminacyjnych prezentowali się bardzo dobrze, gdzie regularnie wygrywali swoje mecze. I tym samym dosyć szybko zapewniali sobie awans. A mają przecież kim straszyć swoich rywali: Sancho, Kane, Sterling powinni powinni poprawić Anglików do zwycięstwa.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

„Anglia jest zdecydowanie mocniejszym zespołem od swoich rywali. Jak zagrają na swoim poziomie i wykorzystają swoje sytuacje można być pewnym, że bez najmniejszych problemów wygrają” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Czesi natomiast w Lidze Narodów nie byli wstanie zapewnić sobie awansu. O pierwsze miejsce przegrali z Ukraina. Podczas kwalifikacji do EURO 2020 trzeba podkreślić, że w najlepszym przypadku pozostaje im walka o drugie miejsce. Ponieważ ciężko jest uwierzyć, żeby byliby wstanie nawiązać walkę z gospodarzami.

Chociaż na pewno liczą na sprawienie niespodzianki. Jak zobaczymy na kadrę tego zespołu to można powiedzieć, że największe zagrożenie będzie z trójki zawodników Slavii Praga, tj. Dockal, Kudela i Kral, którzy sprawili sporą niespodziankę eliminując z Ligi Europy – FC Sevillę. Jednak najskuteczniejszym zawodnikiem tego zespół jest ten pierwszy, który ma sześć trafień na swoim koncie.

Reasumując, Czesi grając dosyć przeciętnie i ciężko jest tutaj znieść mocny argument za nimi. Z pewnością będzie to zacięty bój, ale patrząc na to jakie tempo Anglicy zaoferują gry swoim rywalom, to nasi południowi sąsiedzi mogą już na pierwszą połowę schodzić jako przegrani.

Spotkanie Anglia – Czechy można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Anglia – Czechy11.31STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button