Eliminacje EURO 2020: Francja – Islandia – 25 marca

Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego boju. Jednak jak zobaczymy na spotkania bezpośrednie pomiędzy tymi reprezentacja bramek nie brakowało. I można być pewnym, że podobnie będzie i dzisiaj.

Francja – Islandia darmowy typ, analiza i stream

Francja – Islandia darmowy typ, analiza i stream

Trzy bramki trzeba podkreślić, że spokojnie stać na strzelenie przez Francję. Patrząc przede wszystkim na możliwości tego zespołu w ofensywie. Od pierwszej minuty powinni zagrać tacy piłkarze jak Pogba, Kante, Mbappe, Griezmann czy Giroud. Każdego z nich trzeba przyznać, że stać jest na strzelenie bramki, a jak nie to wypracowanie chociażby sytuacji bramkowej.

Francuzi pokazali swoją klasę już w pierwszym pojedynku, gdzie bez najmniejszych problemów pokonali Mołdawię 4-1. A trzeba przyznać, ze mogli jeszcze strzelić spokojnie z dwie bramki. Trójkolorowi są nastawieni przede wszystkim na ofensywie. Strzelenie bramek przychodzi dla nich z wielką łatwością i powinno to być widoczne również w tym boju.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

„Francja nie da się ukryć, że posiada ogromny potencjał w ofensywie, a co najważniejsze potrafią go wykorzystać” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Reprezentacja Islandii zdaje sobie sprawę, że czeka ich niezwykle trudne zadanie. Z pewnością podczas tego boju będą nastawieni na defensywę, a swoich szans będą szukać z kontry i stałych fragmentów gry. Eliminacje rozpoczęli całkiem dobrze, bo od zwycięstwa nad Andorą 2-0. Chociaż trzeba przyznać, że spotkanie nie stało na zbyt wysokim poziomie.

Owszem w tym zespole nie na gwiazd, ale jako całość tworzą naprawdę solidny kolektyw. Grając bez żadnych kompleksów i prezentują całkiem solidny futbol. Z pewnością od pierwszej minuty zobaczymy tutaj takich zawodników jak Finnbogason czy Sigurdsson, którzy są pewnymi punktami swojej drużyny i stać ich jest na bardzo dużo.

Warto też jest przypomnieć ostatnie wyniki pomiędzy tymi zespołami. W październiku 2018 roku pojedynek zakończył się remisem 2-2. Podczas EURO 2016, Trójkolorowi wygrali 5-2.

Reasumując, zapowiada się ciekawe spotkanie. Owszem faworytami są tutaj gospodarze, którzy sami są wstanie strzelić trzy bramki. Jednak można być pewnym, że goście łatwo skróty nie sprzedadzą i sami pokuszą się o bramki.

Spotkanie Francja – Islandia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Francja – Islandiaover 2.51.66STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button