Eliminacje Ligi Europy: Legia – Atromitos – 8 sierpnia (czwartek)

Przed nami kolejna trzecia runda eliminacji Ligi Europy. Na tym etapie mamy już tylko jednego przedstawiciela naszej ligi – Legię Warszawa. Zespół z stolicy Polski o awans do kolejnej rundy powalczy z Atromitosem. Patrząc na grę przedstawiciela PKO Ekstraklasy to ciężko spodziewać się z ich strony dobrej gry.

Legia – Atromitos: Darmowy typ i analiza

Legia – Atromitos: Darmowy typ i analiza

Na wstępie warto jest przypomnieć z kim Legia grała we wcześniejszych rundach, były to ekipy Europa FC oraz KuPs. Drużyny pod każdym względem zdecydowanie słabsze od Wojskowych. A przede wszystkim pierwszy zespół to półamatorzy z Gibraltaru, gdzie w pierwszym spotkaniu podopieczni Vukovića mieli ogromne problemy. Stworzenie klarownej sytuacji bramkowej przychodziło dla nich z wielkim trudem. Owszem w rewanżu było nieco lepiej, bo wygrali 3-0, ale przez większość spotkania w dodatku grali w przewadze.

W drugiej rundzie mierzyli się z KuPs. W pierwszy spotkaniu przy Łazienkowskiej wygrali 1-0, zaś w rewanżu padł bezbramkowy remis. Wojskowi podobnie jak z zespołem Europa FC grali bardzo słabo pod każdym względem. Niezwykle ciężko było tej drużyny zbudować dobrą sytuację bramkową.

„Trzeba przyznać, że z taką grą Legia nie ma czego szukać w Europie. Na zespoły Europa FC i KuPs to wystarczyło. Jednak z Grekami może nie być już tak dobrze” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Trzeba przyznać, że również Legia prezentuje bardzo słaby poziom w rozgrywkach PKO Ekstraklasy. Coraz głośniej można usłyszeć, że Vuković może już niedługo stracić pracę. Nie ma się czemu dziwić, Wojskowi na papierze wyglądają niezywkle solidnie, ale w żadnym wypadku to nie przekłada się na ich grę.

Nie da się ukryć tego, ze Legia póki co nie ma stylu. Wcześniejsze spotkania zarówno na poziomie PKO Ekstraklasy jak i Ligi Europy pło co te zespół nie umie grać w piłkę na wysokim poziomie. Śmiem twierdzić, że Vuković nie ma pomysłu na zespół. Vuko dokuje częstych zmian w zespole, a to wszystko również przekłada się na grę tego zespołu.

kod promocyjny 2019 „KOD500”

Owszem udało im się pokonać na wyjeździe Koronę 2-1, ale w żadnym wypadku ten mecz mnie nie przekonuje i nieco „marzę” oblicze Wojskowych. Ponieważ warto jest przypomnieć chociażby sobie pojedynek z Pogonią, gdzie to Legia grała na własnym obiekcie, a mimo to nie była wstanie zanotować wygranej.

Drużyna Atromitosu w poprzedniej rundzie mierzyła się z Dun. Stredą. Niewątpliwie ten zespół dobrze znamy, ponieważ w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Europy rywalizował z Cracovią. Ekipa z Grecji wygrała z nimi dwa spotkania. Najpierw na wyjeździ 2-1, zaś u siebie 3-2.

Słowacy pokazali w rywalizacji z Cracovią, że są dobrze zorganizowaną drużyną, a mimo to Grecy dwukrotnie ich pokonali. Strzelając łącznie pięć bramek. Jednak z drugiej strony widać, że mieli problemy w defensywie. Można spodziewać się, że piłkarze tego zespołu podczas pierwszego spotkania na pewno będą chcieli „wybadać” Legię. To wszystko sprawi, że z pewnością grecy będą szanować piłkę. Z drugiej strony Legię stać jest Legię na zachowanie czystego konta.

Reasumując, z pewnością obie te ekipy do tej konfrontacji podejdą z respektem. I ciężko jest uwierzyć, żeby któraś z tych ekip byłaby wstanie forsować tempo w tym pojedynku.

Spotkanie Legia – Atromitos można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Legia – Atromitosunder 2.51.63BetClic

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button