Eliminacje Ligi Europy: Legia Warszawa – Europe FC – 18 lipca (czwartek)

Legia przed tygodniem zanotowała ogromną wpadkę, remisując na wyjeździe z Europe FC. Nic w tym może nie byłoby złego gdyby nie fakt, że rywalem Wojskowych byli półamatorzy z Gibraltaru! Legia chcąc zmazać przynajmniej częściową „wpadkę” sprzed tygodnia dzisiejsze spotkanie musi wręcz wygrać.

Legia Warszawa – Europe FC: Darmowy typ i analiza

Legia Warszawa – Europe FC: Darmowy typ i analiza

Każdy spodziewał się pewnego zwycięstwa Legii przed tygodniem, a rewanż miał być tylko formalnością. Jednak spotkanie przy Łazienkowskiej będzie decydujące w kontekście rewanżu. Nie da się ukryć, że podopieczni Vukovića muszą zaprezentować się zdecydowanie lepiej pod każdym względem niż to było przed tygodniem. Nie da się ukryć, że nie mogą zagrać tak słabo jak to miało miejsce w pierwszej połowie. Wówczas w pierwszej odsłnie o dziwo przeważali piłkarze ekipy gospodarzy.

Można spodziewać się, że gra Legii też będzie wyglądała lepiej dzisiaj niż przed tygodniem. Owszem w jakimś stopniu na ppostawę Woijskowych z pewnością miała sztuczna nawierzchnia, gdzie gra Legii w żadnym wypadku się nie kleiła. Nikt chyba nie wyobrażała sobie, żeby Legia byłaby wstanie przegrać z tak słabym zespołem jak Europa FC.

„Trzeba powiedzieć zdecydowanie Legia zawiodła na całej lini przed tygodniem. Jednak już w dzisiejszym spotkaniu Wojskowi będą mieli dobra okazję do rewanżu i rytm samym do wygrana pojedynku” – pisze ekspert toptypy.pl

Podczas czwartkowego pojedynku Legia na pewno będzie pod olbrzymią presją zarówno wyniku jak i kibiców, którzy z pewnością dadzą o sobie znać jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Najlepszym wynagrodzeniem dla nich będzie szybko strzelona bramka, a jeżeli to się stanie to podopieczni Vukovića wtedy powinni strzelić duża ilość bramek. Możliwości, potencjał, czy też argumenty ku temu mają.

Zakład bez ryzyka na start. Zwrot do 500 PLN

W porównaniu do pierwszego spotkania na pewno składzie Legii zabraknie Sanogo, który to można powiedzieć, że jest największym przegram pierwszego spotkania, zerował więzadła krzyżowe i czeka go długa przerwa od gry. W jego miejsce z pewnością pojawi się Chrwar Kulenović, który to podczas ostatniego spotkania strzelił cztery bramki! Nie można również zapominać o Carlitisie, na którego każdy w Warszawie liczy podczas tego pojedynku.

Nie da się ukryć, że Legiia powinna dominować od pierwszej minuty tego pojedynku, a także Wojskowi powinni stworzyć sobie całą masę sytuacji bramkowych. Jeżeli zagrają skutecznie nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Spotkanie Legia Warszawa – Europe FC można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Legia Warszawa – Europe FCBTS – NIE1.44STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button