Eliminacje Mistrzostw Europy 2020. Typ dnia – 17 listopada (niedziela)

W niedzielę 17 listopada zostaną rozegrane już pierwsze spotkania ostatniej kolejki fazy grupowej eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Ciekawych starć na pewno nie zabraknie a jego z nich to niewątpliwe Serbia vs Ukraina. Gospodarze cały czas mają szanse na awans, ale są one niewiele. Z tej okazji na pewno można spodziewać się tutaj bramek z jednej jak i drugiej strony.

Darmowe pewniaki z kwalifkacji Mistrzostw Europy

Darmowe pewniaki z kwalifikacji Mistrzostw Europy

Ukraińcy podczas tych eliminacji nie mieli sobie równych w grupie B, ponieważ nie zanotowali żadnej porażki i z bilansem dziewiętnastu punktów mają już zapewniony awans na Mistrzostwa Europy. Serbowie natomiast sklasyfikowani są na trzeciej pozycji mając trzynaście punktów. Owszem tracą zaledwie punkt do Portugalii, ale można być pewnym, że podopieczni Santosa nie stracą punktów, bowiem zmierzą się z Luksemburgiem.

Można spodziewać się, że nasi wschodni sąsiedzi do tego pojedynku przystąpią w nieco rezerwowym składzie. Poza tym jest to bardzo dobra okazja dla trener, a aby sprawdzić kolejne warianty gry, ponieważ nawet przegrana nie zepchnie ich na drugie miejsce.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Do gry Ukraińców nie można mieć żadnych zastrzeżeń podczas tych eliminacji i to w każdym elemencie. Nie mieli żadnych problemów ze strzeleniem, ale z drugiej strony stracili zaledwie dwie bramki.

Ukraińcy należą do jednych z rewelacji tegorocznej edycji kwalifikacji eliminacji Mistrzostw Europy. Jednak można się spodziewać, że podczas ostatniego spotkania dojdzie do zmian i taktycznych tego zespołu” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Serbowie nie mają większych szans na awans. Jednak z pewnością chcą zrewanżować się za pierwsze spotkanie z Ukraińcami, gdzie to przegrali bardzo wysoko, bo aż 5-0. Gospodarze na pewno będą chcieli wykorzystać atut gry u siebie. Podczas tych eliminacji w pojedynkach na własnym obiekcie nie mieli żadnych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych, a co za tym idzie regularnie strzelali bramki rywalom. W każdym z trzech spotkań strzelali przynajmniej po dwie bramki!

Jednak z drugiej strony obrona tej drużyny nie jest zbyt mocna. Grając nawet w czwartek z Luksemburgiem u siebie tracili wie bramki! We wcześniejszych meczach z Portugalią oraz Litwą również nie byli wstanie zachować czystego konta.

Reasumując, mimo, że praktycznie wszystko jest rozstrzygnięte w grupie B, to można śmiało powiedzieć, że obi drużyny tutaj nie przejdą obok meczu. Ukraińcy jak nawet zagrają w nieco rezerwowym składzie to piłkarze będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony.

Spotkania z eliminacji Mistrzostw Europy 2020  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Serbia – Ukrainax22.00Fortuna
Serbia – UkrainaBTTS – TAK1.68Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button