EURO 2020: Anglia – Dania: Typy bukmacherskie – 7 lipca (środa)

Czas na drugie spotkanie półfinałowe podczas Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej. Dzisiaj na Wembley dojdzie do starcia pomiędzy Anglią z Danią, Zobacz typy na ten mecz.

Anglia – Dania: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Anglia – Dania: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Anglicy jeszcze w tym turnieju nie stracili żadnej bramki. Owszem oprócz Niemców nie mieli zbyt wymagających rywali, ale trzeba przyznać, że w tym elemencie grają niezywkle solidnie i poprawnie.

Niewątpliwie największym atutem Anglików jest fakt, że grają po pierwsze u siebie. W dodatku będą mogli liczyć na doping kibiców. Po drugie w porównaniu do Duńczyków zdecydowanie mniej podróżowali.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Duńczycy trzeba powiedzieć, ze dokonali ogromnego sukcesu, ponieważ mało kto się spodziewał, iż uda im się awansować na ten etap rozgrywek. Duńczycy po starcie Eriksena trzeba powiedzieć, że grają nadal niezwykle solidnie. Dolberg bardzo dobrze wywiązuje się z swojego zadania.

Jednak trzeba powiedzieć, że Anglicy mają większy potencjał, doświadczenie, a także klasę piłkarzy. Do tego na pewno będą niezwykle groźni podczas stałych fragmentów gry.

MeczTypKursBumacher
Anglia – Dania11.72STS
Anglia – Daniaawans 11.33Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button