EURO 2020: Anglia – Szkocja: Typy bukmacherskie – 18 czerwca

Ostatnie piątkowe spotkanie w ramach Mistrzostw Europy 2020 będzie miało miejsce na Wembley, gdzie to dojdzie do rywalizacji pomiędzy Anglią z Szkocją. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na ten pojedynek.

Anglia – Szkocja: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Anglia – Szkocja: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Po pierwszej serii spotkań na pewno nastroje są lepsze u Anglików, którzy pokonali Chorwację 1-0. Dzisiaj czeka ich dużo łatwiejsze zadanie, gdyż zmierzą się z Szkotami, którzy w pierwszym meczu przegrali dosyć sensacyjnie z Czechami 2-0.

Z pewnością pod każdym względem Anglicy przewyższają tutaj swoich przeciwników. I jeśli nie zlekceważą rywala to spokojnie powinni dopisać komplet punków do swojego konta. Chociaż trzeba zaznaczyć, że podopieczni Southgate’a nie imponowali skutecznością w ostatnich meczach. Jednak trzeba powiedzieć, że mają kim straszyć rywali.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Szkoci w dodatku przystąpią nieco podłamani rezultatem osiągniętym z Czechami. Dodać trzeba, że ta ekipa nie am zbyt dużo potencjału w ofensywie. To wszystko sprawia, że w tej rywalizacji skupią się na defensywie, a szans na strzelenie gola będą szukać z kontry.

Spotkanie Anglia – Szkocja można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Anglia – Szkocja11.37STS
Anglia – Szkocjaunder 2.51.92Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button