EURO 2020: Czechy – Anglia: Typy bukmacherskie – 22 czerwca

Czas na kolejne rozstrzygnięcia w fazie grupowej Mistrzostw Europy. Jedno z dwóch dzisiejszych pojedynków będzie to starcie pomiędzy Czechami z Anglikami. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na ten mecz.

Czechy – Anglia: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Czechy – Anglia: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Owszem na pewno na papierze mocniejszą są Wyspiarze, którzy nie tylko mają spory potencjał, możliwości, ale i też potencjał. Jednak z drugiej strony gra Anglików w żadnym wypadku nie jest porywająca, bowiem nie radzą sobie na takim poziomie, jak każdy od nich oczekuje.

Anglicy podczas tej imprezy przede wszystkim zawodzą jeśli idzie o ofensywę. Pomimo, że maja tam dobrych piłkarzy, a do tego stać jest ich na solidną grę w tym elemencie to na pewno nie są wstanie go do końca wykorzystać.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Czesi można powiedzieć, że są niespodzianką póki co tych Mistrzostw. Do tej pory zgromadzili cztery punkty i praktycznie jedną nogą są w kolejnej rundzie. Duża w tym zasługa Schicka, który znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji. Z drugiej strony Czesi na pewno znają wagę tego spotkania i możliwości swoich rywali, więc można być pewnym, że przede wszystkim skupią się na defensywie, zaś swoich szans będą szukać z kontry i stałych fragmentów gry.

Spotkanie Czechy – Anglia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Czechy – Angliaunder 2.51.87STS
Czechy – AngliaBTTS – NIE1.80Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button