EURO 2020: Darmowe typy na mecz Francja – Niemcy – 15 czerwca

Śmiało można powiedzieć, ze hit pierwszej serii spotkań podczas Mistrzostw Europy będzie miało miejsce w dniu 15 czerwca, gdzie to reprezentacja Francji zmierzy się z Niemcami. Zobacz darmowe typy na mecz.

Francja – Niemcy: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Francja – Niemcy: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Można powiedzieć, ze nieznacznymi faworytami w tej rywalizacji są Francuzi, którzy przede wszystkim pod względem kadrowym wyglądają bardzo mocno. W dodatku do zespołowi wrócił Benzema, co jeszcze bardziej wzmacnia linię ofensywną. Dodać do tego trzeba również fakt, że Trójkolorowi mają wiele zmienników co tylko daje szerokie pole manewru Deschmapsowi.

Owszem Niemcami maja w swojej kadrze, także ciekawych piłkarzy o sporych możliwościach. Jednak można odnieść wrażenie, ze ten zespół nie znajduje się w tak dobrej dyspozycji, jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu.

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Najlepszym dowodem tego jest fakt, że przegrali pojedynek z Macedonia Północną. Francuzi w jednym z ostatnich spotkań kontrolnych przed EURO zremisowali z Portugalią. Jednak z drugiej strony byli tam zespołem dominującym przez większość starcia. A jedynie skuteczność pozostawia wiele do życzenia.

Obie reprezentacje maja spory potencjał, możliwości, a także klasę piłkarzy. Jednak trzeba zaznaczyć jednak istotny aspekt. A mianowicie gra Francuzów z przodu jest niezwykle mocna. Mając w dodatku tak solidnych piłkarzy, jak Mbappe i Benzema są wstanie strzelać bramki w tej rywalizacji.

Spotkanie Niemcy – Francja można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Niemcy – FrancjaDNB 21.80STS
Niemcy – Francjapowyżej 2 bramek1.62Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button