EURO 2020: Darmowe typy na mecz Walia – Szwajcaria – 12 czerwca

Pierwsze sobotnie spotkanie podczas EURO 2020 będzie to rywalizacja pomiędzy Walią z Szwajcarią. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano an godzinę 15:00. Zobacz darmowe typy na ten mecz.

Typy z analizą na mecz Walia – Szwajcaria

Typy z analizą na mecz Walia – Szwajcaria

Można śmiało powiedzieć, że pojedynek pomiędzy Walią z Szwajcarią jest to starce dwóch podobnych drużnych. Solidnych w tyłach, ale również mające swoje atuty z przodu.

Szwajcarzy można powiedzieć, że z dobrej strony zaprezentowali się w ostatnich meczach, gdzie zaliczyli serie, aż sześciu zwycięstw z rzędu. Walijczycy natomiast już tak dobrze sobie nie radzili.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Bowiem przegrali i to niezwykle wyraźnie swoje spotkanie z Francję. Jednak z drugiej strony na EURO nie można ich lekceważyć. Tym bardziej, ze mają w składzie doświadczonych piłkarzy, jak Bale oraz Ramseya.

Obie ekipy słynęły z solidnej gry w defensywie, ale na przestrzeni ostatnich kilku meczy zaprezentowali się zdecydowanie gorzej, gdzie dosyć regularnie tracili bramki. W dodatku obie ekipy chcąc liczyć na awans na pewno takie spotkanie, jak te dzisiejsze muszą wygrać.

Spotkanie Walia – Szwajcaria można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Walia – SzwajcariaBTTS2.33Fortuna
Walia – Szwajcariaover 1.51.66Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button