EURO 2020: Holandia – Czechy: Typy bukmacherskie – 27 czerwca (niedziela)

O awans do ćwierćfinału piłkarskich Mistrzostw Europy powalczą dzisiejszego wieczoru reprezentacje Holandii oraz Czech. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na ten mecz.

Holandia – Czechy: Pewniaki bukmacherskie na Euro 2020

Holandia – Czechy: Pewniaki bukmacherskie na Euro 2020

Można śmiało powiedzieć, że Czesi na pewno zaskoczyli i to nie jednego obserwatora tego turnieju. Tym bardziej, że ograli pewnie Szkotów i urwali punkty Chorwatów. Jednak rozkradając to na czynniki pierwsze nie były to zbyt przekonujące rezultaty.

Szkoci zagrali bardzo słabe spotkanie, a w dodatku grali w „dziesiątkę”. Chorwaci można powiedzieć, że nieco zlekceważyli swoich przeciwników i to wszystko przełożyło się na osiągnięty rezultat.

Holendrzy trzeba powiedzieć, że zaprezentowali się zdecydowanie lepiej. Jedynie z Ukraińcami popełnili kilka błędów w defensywie, ale podczas kolejnych starć było widać poprawę. I na pewno trzy zwycięstwa w fazie grupowej dały im jeszcze większą pewność siebie.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

W bardzo dobrej dyspozycji znajduje się Depay, który niewątpliwie „ciągnie” grę tego zespołu w ofensywie. I nie ma żadnych problemów z kreowaniem sobie okazji bramkowych. Przebieg tego spotkania nie jest trudny do przewidzenia w żadnym wypadku. Bowiem to właśnie Oranje będą dyktować tutaj przebiec mecz, zaś Czesi skupią się an defensywie i szukaniu swoich okazji do strzelania bramki z kontr i stałych fragmentów gry.

Spotkanie Holandia – Czechy można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Holandia – Czechyawans 11.31STS
Holandia – Czechy11.62Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button