EURO 2020 typy dnia: Ukraina – Macedonia: Typy bukmacherskie – 17 czerwca

Czas na mecze drugiej kolejki w ramach Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej. Jedno z czwartkowych pojedynków będzie to konfrontacja pomiędzy Ukrainą z Macedonią. Zobacz typy bukmacherskie na ten mecz.

Ukraina – Macedonia: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Ukraina – Macedonia: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Można śmiało powiedzieć, ze faworytami tego spotkania są Ukraińcy, którzy pokazali się z dobrej strony na tle dużo bardziej wymagającej drużyny, jaką była Holandia.

Do gry w ofensywie Ukraińców nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Kreują dużo okazji bramkowych, są wstanie stwarzać sobie bardzo dobre okazje do strzelania bramki. Widać również jakość w grze Ukraińców. A chcąc myśleć o awansie do kolejnej rundy w tym starciu muszą zdobyć trzy punkty.

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Macedonia z pewnością łatwo się nie podda. Mają za sobą debiut na EURO. Grają na pewno bez większej presji. Bowiem traktują ME, jako przygodę. W pierwszym meczu przegrali z Austrią, ale mieli tam dobre momenty gry. I na pewno również teraz będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Spotkanie Ukraina – Macedonia Północna można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Ukraina – Macedonia Północna11.72STS
Ukraina – Macedonia Północnapowyżej 2 bramek1.59Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button