Everton – Newcastle: Darmowa typy na mecz, analiza, stream – 30 stycznia

Pierwsze sobotnie spotkanie w angielskiej Premier League będzie to konfrontacja na Goodison Park, a tam o ligowe punkty powalczą ze sobą drużyny Evertonu i Newcastle.

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj

Trzeba powiedzieć, że faworytami tego spotkania są gospodarze, którzy zdecydowanie lepiej sobie radzą od swoich przeciwników. Możliwości mają spore pod każdym względem i będą chcieli na pewno to potwierdzić w tej rywalizacji. Dodać trzeba, że Evertgon na pewno ma spore ambicje na ten sezon, jak wywalczenie miejsc dających grę w europejskich pucharach.

Pod względem organizacji gry również zdecydowanie lepiej to wszystko wygląda po stronie gospodarzy. Drużyna Evertonu jest bardzo dobrze ułożona taktycznie, każdy z zawodników dobrze wie co ma robić na boisku>To wszystko przekłada się również na osiągane wyniki, gdzie regularnie punktują. Z pewnością gospodarze będą chcieli od początku spotkania narzucić swój styl gry. A w dodatku mają kim straszyć swoich przeciwników. Szansę na grę od pierwszej minuty dostaną z pewnością Calvert-Lewin (jedenaście goli). Nie można przecież zapominać jeszcze o takich zawodnikach, jak Keane, Rodriguez czy Richarlison.

„Everton dużo lepiej radzi sobie od rywali. Jeśli ta ekipa zagra na swoim poziomie to nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Newcastle to drużyna o znacznie mniejszym potencjale i możliwościach. Pokazuje to chociażby ligowa tabela, gdzie to znajdują się tuż na strefą spadkową. I z pewnością ich cel na obecną kampanię jest to utrzymanie się w tych rozgrywkach.

Jednak z taką dyspozycją, jaką prezentują będzie to bardzo ciężkie do zrealizowania. Sroki podczas każdego z pięciu ostatnich spotkań ligowych ponosili porażki, grając m.in. z Aston Villa, czy Sheffield United. Trudno spodziewać się, żeby ta ekipa mogłoby znacząco tutaj postraszyć rywali. W minionych latach Newcastle słynęło z dobrej gry w defensywie. W tym sezonie nawet i w tym elemencie to blado wygląda.

Reasumując, nie chce mi się wierzyć, żeby goście mogliby znacząco zagrozić tutaj rywalom. Sroki i tak nie są mocną drużyną, a podczas ostatnich tygodni spisują się wręcz fatalnie. To wszystko sprawia, że jeśli Everton zagra na swoim poziomie to spokojnie może wywalczyć komplet punktów w tej rywalizacji.

Mecz Everton – Newcastle można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Everton – Newcastle11.62Fortuna
Everton – Newcastleover 1.51.34Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button