Fiorentina – Salernitana: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 11 grudnia (sobota)

Pierwsze dzisiejsze spotkanie we włoskiej Serie A będzie to konfrontacja pomiędzy Fiorentiną z Salernitana. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tego spotkania są gospodarze i nie powinni mieć tutaj większych problemów z wygraną.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj z piłki nożnej

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj z piłki nożnej

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami trzeba powiedzieć, że jest dosyć spora. Gospodarze zajmują szóste miejsce z dorobkiem dwudziestu siedmiu punktów. Natomiast piłkarze Salernitani zdobyli ich do tej pory zaledwie osiem co daje ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Obecna dyspozycja również wyraźnie przemawia za gospodarzami, którzy podczas ostatnich spotkań dosyć regularnie punktowali. Tego z drugiej strony nie można powiedzieć o zespole przyjezdnych. Bowiem ekipa Salernitany w pięciu meczach zdobyła zaledwie jeden punkt.

Fiorentina jest wyraźnym faworytem dzisiejszego spotkania. I jeśli zaprezentują się na swoim poziomie to spokojnie powinni wywalczyć komplet punktów” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Gospodarze niewątpliwie mają w tym sezonie spore ambicje co zresztą pokazuje to ligowa tabela. Obecnie dosyć regularnie wygrywają swoje mecze i to robią w dobrym stylu. Niewątpliwie nadrzędy ich cel to wywalczenie prawa gry w europejskich pucharach podczas przyszłego sezonu. Kadrowo również lepiej wyglądają na tle swoich przeciwników, ponieważ mają takich piłkarzy w swoich szeregach jak m.in. Bonaventura, Vlahović, Maleg, czy też Torreira.

Drużyna Salernitany jeszcze przed rozpoczęciem sezonu była skazana na porażkę. I jest to widoczne od początku tego sezonu, gdzie zdobycie punktów przychodzi dla nich z wielkim trudem. Największy problemem tej ekipy jest taki, że mają ogromne problemy z kreowaniem okazji bramkowych. W pięciu starciach zdobyli zaledwie jedną bramkę.

Spotkanie  Fiorentina – Salernitana można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Fiorentina – Salernitana11.33STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button