Forbet powyższa wygrane o 12% w piątek – 19 kwietnia

W dniu 19 kwietnia bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom o 12%. Jednak należy pamiętać, że promocja trwa jedynie w piątek w godzinach 06:00 – 12:00.

Większe wygrane z Forbet w piątek

Większe wygrane z Forbet w piątek

W tej promocji może wziąć dział każdy typer, który posiada zweryfikowane koto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Ale należy pamiętać, ze kupon trzeba zawrzeć jw piątek 19 kwietnia w godzinach 06:00 – 12:00, czyli w godzinach, kiedy ta promocja jest aktywna.

Dodatkowo bukmacher wymaga od gracza, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia, kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30. W promocji biorą udział jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej, ale z akcji są wykluczone zakłady długoterminowe.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Natomiast bukmacher z tej promocji wyklucza kupony:

  • systemowe
  • zawarte za środki bonusowe

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a poza tym bukmacher Forbet rozliczył Twój kupon jako wygrany to, możesz liczyć na większą wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button