Fortuna 1 liga: Typ dnia: Arka Gdynia – GKS Bełchatów – 13 listopada (piątek)

Pierwsze piątkowe spotkanie w Fortuna 1 liga będzie to rywalizacja pomiędzy Arką Gdynia z GKSem Bełchatów. Patrząc na styl gry obu tych ekip śmiem twierdzić, że zbyt dużo bramek w tej rywalizacji nie zobaczymy.

Arka Gdynia – GKS Bełchatów: Typ i analiza

Arka Gdynia – GKS Bełchatów: Typ i analiza

GKS to ekipa, która z pewnością od pierwszej minuty będzie tutaj nastawiona na defensywę. Widać, że ten zespół zdecydowanie lepiej wygląda w obronie niż defensywie. A w szczególności podczas meczy wyjazdowych. W delegacjach piłkarze Gieksy nie strzelili żadnej bramki.

Śmiało można powiedzieć, że przyjezdni od pierwszej minuty będą tutaj nastawieni na defensywę. Śmiem twierdzić, że większością zawodników będą się bronić niż atakować. Dodać trzeba również fakt, że w pięciu ostatnich potyczkach nie stracili żadnej bramki.

Arka owszem jest mocniejszym zespołem. Jednak trzeba podkreślić, że gra GKSu w obronie jest bardzo dobra. I to wszystko powinno przełożyć się na wynik końcowy tego starcia” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Na papierze Arka przewyższa swoich rywali i to bardzo wyraźnie. Posiadają większy potencjał, ale i możliwości. Jednak do dyspozycji tego zespołu można mieć sporo zastrzeżeń. Bowiem udało im się wygrać tylko jedno z pięciu ostatnich meczy ligowych.

Również można mieć sporo zastrzeżeń do gry w ofensywie tego zespołu. Nie strzelali zbyt dużo bramek na przestrzeni ostatnich tygodni. Jednak jeśli idzie o ofensywę to tak naprawdę wszystko skupia się na Letniowskim on jest wyraźnym liderem z przodu. Piłkarze Arki ma strzelone już sześć bramek.

Reasumując, Arka powinna w tym meczu przeważać. Jednak na pewno strzelenie ramek nie będzie dla nich łatwe. Tym bardziej, że goście na pewno będą tutaj od pierwszej minuty nastawieni na defensywę, bo dla nich nawet jeden punkt z takim zespołem będzie to sporym sukcesem.

Spotkanie Arka Gdynia – GKS Bełchatów można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Arka Gdynia – GKS Bełchatów11.30Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button