Fortuna nowy kod promocyjny na bonus 2230 PLN

Najnowszy pakiet powitalny wszystkim graczom przygotował bukmacher eFortuna online. Każdy typer już na sam start może liczyć na extra premię nawet do 2230 PLN.

2230 PLN w nowej promocji bukmachera Fortuna

2230 PLN w nowej promocji bukmachera Fortuna

Warto już na samym wstępie podkreślić, z w skład pakietu powitalnego u bukmachera eFortuna wchodzą darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej, premia równowartości depozytu do 200 PLN i zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertę to nie musisz nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Wystarczy dokonać jedynie rejestracji konta na stronie www.eFortuna.pl i wpisać hasło promocyjne, które znajduje się poniżej w artykule.

Bonus bez wpłaty własnej u legalnego bukmachera eFortuna:

Użytkownik, który poprawnie przejdzie proces weryfikacji danych będzie mógł liczyć na darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej. Te środki typerzy będą mogli wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Dodać jest warto, że pakiet powitalny graczom będzie aktywny wyłącznie wtedy, gdy wpiszą oni limitowane hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby go wpisać.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Bonus za wpłatę. Darmowe 2000 PLN:

Użytkownik, który dokonał swojego pierwszego depozytu będzie mógł liczyć na extra premię. Dokładnie mówiąc na konto gracz trafi bonus równowartości dokonanej wpłaty:

Przykład: Użytkownik dokonał depozytu w wysokości 1500 PLN. W prezencie otrzyma taką samą wartość, ale w formie środków promocyjnych.

Nadmienić jest warto, że wszyscy użytkownicy mogą liczyć na maksymalną wartość bonusu nawet do 2000 PLN. Taką ofertę promocyjną przygotował bukmacher Fortuna, który w naszym kraju jest niezwykle popularny.

Zwrot całej stawki za przegrany zakład:

Po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownicy mogą skorzystać z Casbacku, czyli zakładu bez ryzyka do 210 PLN.

Wówczas, jeśli kupon okaże się przegrany to gracz nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot 100% stawki. Promocją objęte są zakłady SOLO, AKO i MAXIKOMBI.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button