Fratangelo – Torpegaard: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 27 stycznia (czwartek)

Oprócz Australian Open zawodnicy rywalizują ze sobą chociażby podczas challengera w Columbus. Jedno z czwartkowych potyczek będzie to mecz, gdzie po przeciwnych stronach siatki staną Bjorn Frantangelo i Mikael Torpegaard. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki bukmacherskie na dzisiaj z tenisa

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć spora, ponieważ w rankingu ATP różnica wynosi blisko sto miejsc na korzyść Bjorna, który widać, że jest bardziej doświadczonym zawodnikiem o większym potencjale.

Frantangelo ma za sobą niewątpliwie udany początek tego toku, ponieważ podczas turnieju w Traralgon doszedł do finału, a po drodze pokonywał chociażby Kruegera, czy też Lehcecka. Z dobrej strony zaprezentował równie się w pierwszej rundzie tego turnieju, gdzie pewnie ograł Mejia.

Tylko dobrego na pewno nie można powiedzieć o Torpegaardzie, który jeszcze w poprzednim roku prezentował się bardzo słabo, gdzie miał ogromne problemy z wygraniem nawet meczu na poziomie challengera.

Nowy kod promocyjny w Superbet

Ten rok też dla niego nie jest za dobry, ponieważ najpierw przegrał w pierwszej rundzie w Bendigo, zaś w Australian Open nie przeszedł nawet pierwszej rundy kwalifikacji! Podczas pierwszego spotkania w Columbus ograł 2-0 Mmoha, ale również w takim samym wymiarze mógł przegrać ten mecz.

Reasumując, zdecydowanie lepiej zaprezentował się do tej pory Fratangelo i jeśli podczas tej potyczki zaprezentuje się na swoim poziomie to spokojnie stać jego na zwycięstwo w tej rywalizacji.

Spotkanie  Fratangelo – Torpegaard  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Fratangelo – Torpegaard11.33STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button