Freebet 20 PLN za rejestrację

Bukmacher Totolotek zachęca do rejestracji nowych użytkowników. Operator za sam proces rejestracji i poprawnej weryfikacji konta przyznaje Freebeta w wysokości 20 PLN. W dodatku nie jest wymagany żaden depozyt.

Promocja skierowana jest do nowych użytkowników, którzy nie mają jeszcze konta u bukmachera. Natomiast należy pamiętać, że wszelkie próby oszustwa i wyłudzenia będą skutkować usunięciem konta.

Jak przejdziemy poprawnie proces weryfikacji to bukmacher automatycznie przyzna nam Freebeta w wysokości 20 PLN do wykorzystania z oferty bukmacherskiej. Co istotne w tym wszystkim nie jest wymagany depozyt, aby otrzymać bonus.

Przez Freebeta możemy dokonać następujących zakładów:

  • kupon pojedynczy
  • kupony wielozdarzeniowe

Na kuponie mogą znaleźć się zdarzenia z oferty:

  • na żywo
  • przedmeczowej

Jednak, jak myślimy o wypłacie bonusu musimy dokonać najpierw trzykrotnego obrotu otrzymaną wartością.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button