Freebety za obstawienie meczy od bukmachera eWinner

Legalny bukmacher eWinner PL online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na extra bonusy za obstawienie meczy w postaci freebetów.

Bonusy co weekend za obstawienie meczy

Bonusy co weekend za obstawienie meczy

Śmiało trzeba powiedzieć, że oferta piłkarska u bukmachera eWinner jest niezwykle bogata. Tym bardziej, że mecze są rozgrywane są starcia w Premier League, LaLiga, Serie A, Bundesliga, czy też Ligue 1.

Na tą okazję legalny bukmacher www.eWinner.pl oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „50 PLN co weekend”, w której to na konto każdego typera może trafić extra kasa. Zaznaczyć trzeba, że akcja trwa wyłącznie każdą sobotę i niedzielę do odwołania.

Freebety za obstawienie meczy:

Legalny bukmacher eWinner w promocji „50 PLN co weekend” dopuszcza wyłącznie zakłady AKO zagrane za dokładną 49 PLN. Na kuponie znajdować się mogą wyłącznie zdarzeń i piłki nożnej, które mogą być zarówno z ofert przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak trzeba mieć na uwadze, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.50.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

W przypadku, gdy zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji typer otrzyma freebet o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Nowy kod promocyjny u bukmachera eWinner:

Polski bukmacher eWinner PL online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • zakład bez ryzyka do 110 PLN
  • premię o równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button